KontaktAkční nabídka

Žaluzie a stínění Climax montuje firma Seidler

Nezávazně poptát >

Okenní žaluzie

zaluzie ceník

Naše žaluzie do oken nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru. Žaluzie do oken se uplatňují jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova.

Firma Seidler dodává a montuje žaluzie od prověřených výrobců stínící techniky. V naší nabídce naleznete jak žaluzie horizontální, s hliníkovými lamelami, tak žaluzie vertikální s látkovými lamelami, které jsou vhodné nejen jako běžné zastínění oken, ale i k předělení prostor v kancelářích či obchodech.

Kde nejčastěji montujeme žaluzie Climax

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše žaluzie Climax budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše žaluzie Climax jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Žaluzie Climax jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Žaluzie Climax zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější žaluzie Climax.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny žaluzie Climax. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům žaluzie Climax přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

U nás si můžete vybrat jak venkovní žaluzie, tak i žaluzie vnitřní. Záleží na vašich preferencích, které vám budou více vyhovovat. Nejste-li si jistí, kontaktujte nás a společně vybereme tu nejlepší variantu.

Reference námi zrealizovaných montáží

Poptávka žaluzií

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět