KontaktAkční nabídka

Vrata Hörmann poskytují nadprůměrnou bezpečnost proti zlodějům

zabezpečení garážových vrat

 

Každý člověk sní o svém vlastním bydlení, někomu sice stačí jen byt někde na okraji města, ale jsou mezi námi i tací, pro které takové bydlení není. Prostě je mnoho lidí, kteří chtějí svůj vlastní domeček se zahradou, bazénem, záhony s květinami a třeba nějakým tím domácím mazlíčkem.

Ve chvíli, kdy se nám náš sen splní, přemýšlíme především o tom, jak to zařídit, aby nám co nejdéle vydržel. Nikdo z nás není zvědavý na nežádoucí návštěvy. Každý z nás musel velmi tvrdě pracovat, aby si mohl svůj vlastní dům dovolit, včetně veškerého vybavení. Bylo by tedy více než smutné nezabezpečit jej dostatečně na to, abychom o svůj majetek nemuseli mít strach a mohli v noci klidně spát.

Zloději jsou ohromnou problematikou dnešní doby. Nikdy nevíte, kde se zloděj skrývá. Může být dokonce ukryt i ve vašem nejlepším příteli. Je tudíž na místě, zabezpečit se na nejvyšší možnou úroveň, aby vás jednoho dne nepřekvapil vykradený dům, garáž nebo zahradní domek. Mohli bychom vám zde uvést nejeden příklad toho, kdy si lidé mysleli, že jejich vraty se zloději nedostanou a poté byli zklamáni, když se z jejich majetku těšil někdo jiný. Nechceme vás strašit. Víme toho však dost na to, abychom byli realisté. a vy byste měli být také. Čím více se ochráníte, tím více snižujete riziko.

Naši němečtí sousedé mají též své zkušenosti se zloději a vykradači domů a pozemků, a proto se pojistili. Po dlouhých letech vylepšování vymysleli garážová vrata tak bezpečná, že by se přes ně nedostal snad ani Babinský. Uznáváme, že jejich cena je vyšší, ale která cena na vaši ochranu je příliš vysoká a nemůžete si ji dovolit? Na druhou stranu, když si srovnáme poměr mezi bezpečnostním stupněm vrat od této společnosti a jejich cenovou relací, tak velmi rychle zjistíme, že za ty peníze nám toho nabízejí více než bychom byli ochotni si sami připustit.

Ale dost bylo tlachání. Máme pro vás příklad nepříkladného rozhodování. Rodiče našeho kolegy si také pořídili nová garážová vrata. Společnost, která jim je nabízela a posléze i montovala tvrdila, že přes tato vrata se jim do domu nikdo nedostane, pokud jej tam sami nepustí. Neuběhl ani rok a během jedné noci jim zloději právě těmito bezpečnostními vraty vykradli celé přízemí, zatímco oni poklidně spali v prvním patře. A to musíme zdůraznit, že zrovna oni byli velmi opatrní, a na korunu nekoukali. I tak měla jejich volba katastrofální následky. Po tomto incidentu tedy šli a pořídili si nová garážová vrata od německé společnosti Hörmann. Od té doby, co je mají se jim do domu doopravdy nikdo nikdy nedostal.

Tady přesně vidíte, že i když si říkáte, že vám se tohle stát nemůže, tak může. Podívejte se na různé krimi stránky a spočítejte si kolik lidí vykradli jen během jediného dne a mějte na paměti, že ne vše se na internet dostane. Opravdu si s výběrem svého zabezpečení domu dejte poctivou práci a nebojte se utratit více peněz, protože čím kvalitnější zabezpečení, tím i dražší. Ale zrovna v této sféře není nejlepší koukat na každou korunu.

Doufáme, že jsme vám trošku pomohli a jak náš příběh, tak i naše názory pro vás byly přínosem a pomohou vám učinit správné rozhodnutí. Nesnažíme se z vás vylákat příliš mnoho finančních prostředků, snažíme se vám ukázat, že za některé věci se vyplatí připlatit. A bezpečnost vaše, vaší rodiny a vašeho majetku je tím nejdůležitějším aspektem, na kterém byste nikdy neměli šetřit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *