KontaktAkční nabídka

Vnitřní žaluzie Climax

levné žaluzie do oken

Vnitřní žaluzie jsou velmi nápaditým a praktickým pomocníkem do každého domu i bytu. Díky jejich nepropustnosti dokáží omezovat jak denní sluneční světlo, tak i svit nočních lamp a světla projíždějících aut.

Vnitřní žaluzie se v dnešní době využívají snad již v dobrých 80 % domácností, mnohdy doplněných kvalitními a krásnými závěsy a záclonami.

Co přesně jsou vnitřní žaluzie?

Vnitřní žaluzie jsou způsobem vnitřního stínění v oknech i dveřích. Díky rozličným parametrům je lze instalovat do všech rozměrů plastových i dřevěných oken a dveří. Jedná se o hliníkové lamely, které jsou sestaveny tak aby navazovaly jedna na druhou, a tak vytvářela absolutní nepropustnost světla.

Výhody hliníkových žaluzií CLIMAX

Hlavní výhodou těchto žaluzií je především fakt, že je lze instalovat úplně kamkoliv. Je jedno jak velká či malá máte okna, jak široké či úzké jsou rámy dveří. Tyto žaluzie lze dát doopravdy kamkoliv.

 

Jaké žaluzie si vybrat?

Vybíráme-li si nové vnitřní žaluzie, jistě nás v první řadě bude zajímat cena a údržba. Pravdou zůstává, že žaluzie jsou stále jedním z nejlevnějších produktů na trhu. Zároveň nás jistě zajímá údržba, ta je též velmi jednoduchá, vlastně je stačí jen čas od času zbavit prachu. K tomuto účelu na trhu nalezneme mnoho pomocníků, díky kterým je čištění vnitřních žaluzií CLIMAX rychlé a efektivní.

Při výběru nesmíme zapomínat ani na podmínky, ve kterých se budou žaluzie nacházet. Dále také kolik světla by měly zvládnout pohlcovat. Míníme tím jejich orientaci, co se týče světových stran. Máme-li totiž například okno ložnice orientované na východ, musíme počítat s každodenním východem slunce, který nás bude rušit z našeho spánku nejspíš dřív, než by se nám líbilo, a tudíž bychom měli mít kvalitnější žaluzie, které propustí pouhé minimum slunečního světla. To samé platí o obývacím či dětském pokoji, které mají okna orientovaná na západ, neboť i zapadající slunce může být velmi ostré a vašim dětem by se asi neusínalo nejlépe. Především potom v letních měsících.

Takže jak sami vidíte, vybíráte-li nové žaluzie, určitě je namístě zvážit nejen jejich cenu a údržbu, ale zároveň i rozmístění.

Design žaluzií CLIMAX se hodí kamkoliv

Samozřejmě, že si uvědomujeme, že žaluzie by měly ladit do každého interiéru a neměly by být pěstí na oko. Z tohoto důvodu jsme si pro vás připravili mnoho zajímavých barevných provedení, ze kterých si určitě vyberete to, které se bude nejvíce hodit právě do vašeho domova.

Manuální versus automatické ovládání

Žijeme v době zajímavé techniky, která nám dnes a denně pomáhá a ulehčuje nám náš život. Tak proč by se to nemohlo týkat i vnitřních žaluzií? Nechcete-li neustále vstávat a chodit žaluzie roztahovat a zatahovat, můžete investovat nějakou korunu navíc a do svého domova si pořídit žaluzie na dálkové ovládání. Poté stačí již jen zmáčknout správný čudlík a žaluzie budou sami dělat to, co byste jinak dělali vy sami. A vězte, že na dálkové ovládání fungují na 100 %.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *