KontaktAkční nabídka

Posuvné brány s pohonem Hörmann pro vaše pohodlí

Technický návrh ZDARMA

Posuvné vjezdové brány Hörmann

pohony posuvných bran
vjezdová brána s automatickým otvíráním

Díky nám už nebudete muset v mrazivé noci opouštět svůj vůz, abyste si otevřeli jednak svou garáž, ale především i bránu, která vás vpustí na pozemek.

Našim zákazníkům dodáváme a montujeme volně nesené posuvné brány nebo otočné vjezdové brány s elektrickým pohonem. Pro pohon bran používáme osvědčené bránové pohony firmy Hörmann, takže není nutné mít při sobě samostatný ovladač. Všechny výrobky firmy Hörmann pohodlně ovládáte jediným ovladačem.

Pro výrobu posuvné brány i otočné brány používáme komponenty od předních evropských výrobců. Samotná konstrukce posuvné brány je ve většině případů tvořena rámem z ocelových profilů opatřených ochranou vrstvou žárového zinku jako ochranou proti korozi. Konstrukce může být tvořena pouze samonosným rámem připraveným pro realizaci výplně stavebníkem, nebo po domluvě v příčlovém provedení.

Samozřejmostí je i realizace bránových pohonů na již namontovaných branách, případně na výrobcích dodaných zákazníkem nebo jinou firmou.

V případě realizace vám poskytneme veškerou podporu co se týče stavební připravenosti, ať už budete vše realizovat svépomocí nebo pro vás bude vše realizovat stavební firma zaručujeme vám plnou součinnost aby vše proběhlo podle vašich představ.

Pokud uvažujete o montáži posuvné brány nebo doplnění vaší stávající brány o elektrický pohon, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám navrhneme optimální řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci

Kde nejčastěji montujeme vjezdové brány Hörmann

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše posuvné brány budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše posuvné brány jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Posuvné brány jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Posuvné brány zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější posuvné brány.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny posuvné brány. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům posuvné brány přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Reference námi zrealizovaných montáží

Záruky a garance

0roky
záruka na brány
0let
záruka na pohon
0týdnů
a máte novou bránu

Poptávka odsuvné vjezdové brány

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazně poptat >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět