KontaktAkční nabídka

Víte jak zabezpečit váš dům?

zabezpečení domu Hörmann montované firmou Seidler

Pokud jedete na dovolenou, zabezpečit dům při odjezdu se vám rozhodně vyplatí. Nejde jen o sezónní záležitost. Chránit svůj dům pak můžete i mimo čas dovolené. Určitě se nespoléhejte na to, že u vás zloděj nemá vlastně co ukrást, nebo že se u vás v okolí nikdy nekradlo. Nespoléhejte ani na to, že pokud je někdo doma, tak si k vám zloděj vlézt netroufne. Spolehlivě vám to vyvrátí policejní statistika. Existuje mnoho případů, kdy se zloděj vloupal do domu právě v době, kdy jeho majitelé v noci klidně spali nebo přes den pracovali třeba ve své zahradě. Společnost Seidler s.r.o. vám dům zabezpečí dokonale. Ať už jde o okna, dveře či garážová vrata, zamykací a ovládací systémy Hörmann, vše namontuje rychle, kvalitně a spolehlivě. Užít si v klidu dovolenou bez obav je k nezaplacení.

zabezpečení proti zlodějům montované firmou Seidler

Prevence proti vykradení domu nebo bytu

Nikde nezveřejňujte informace o svých majetkových poměrech a nemějte doma větší obnosy v hotovosti. O svém odjezdu na dovolenou informujte jen rodinu a dobré známé. Zapomeňte na statusy na facebooku. Na zvonek ani na schránku nevypisujte žádné své tituly. Požádejte své známé o vybírání poštovní schránky, o zalévání kytek a třeba i na plnění vaší popelnice. Pokud je to možné, v době nepřítomnosti načasujte nepravidelné rozsvěcení a zhasínání v domě. Pomůže i prostříhání živých plotů a keřů, které nedá možnost úkrytu zlodějům. Ukliďte i drahé vybavení na zahradě. Večer zatahujte závěsy a rolety, jinak je váš pokoj pro případné zloděje stává výlohou.

Důležité maličkosti

Jestliže ztratíte klízabezpečení domu od společnosti Seidlerč od domu, dveří, garáže, sklepa či kůlny, vždy ihned vyměňte zámky. Mohl vám být i odcizen. Je třeba zajistit všechna místa, kterými je jakkoliv možné vniknout do domu. Všechna okna, hlavní dveře, dveře na balkon a terasu, nebo i garáž, kůlnu, sklep a ostatní přilehlé budovy. Nezapomeňte i na okna na půdě či ve sklepě. U dveří zabezpečte ostění, zárubeň, panty i dveřní křídla. Pomůže vám cylindrická vložka, která vás chrání před odvrtáním a tzv. vyhmatáním planžetou, zadlabací zámek, který je odolný proti odvrtání, vrchní zámek znásobující vaši ochranu nebo dveřní závora chránící před vyražením a vysazením. Užitečné je kódové kování, pojistný řetízek a elektronické dveřní kukátko. Jsou-li dveře skleněné, vyplatí se vám také nerozbitná bezpečnostní fólie.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *