KontaktAkční nabídka

Vertikální žaluzie praktické i dekorativní

Vertikální žaluzie se stále častěji stávají vysoce dominantním prvkem v našich interiérech a současně dokáží nahradit tradiční bytové prvky, kterými jsou záclony nebo závěsy. Vertikální žaluzie skvělým způsobem vyřeší také zastínění mnoha atypických prostorů v případě trojúhelníkových, kulatých či obloukových tvarů a oken ve velkých rozměrech. Vnitřní vertikální žaluzie mají výbornou schopnost kombinovat funkčnost s dekorativností. V široké škále vzorů lamel v mnoha barevných provedeních, ve vysoké kvalitě s množstvím druhů matriálu a s různým stupněm propustnosti světla, vám spolehlivě poslouží.

Vertikální žaluzie a jejich přednosti

vertikální žaluzie Climax montované firmou Seidler

Velkou předností u vertikálních žaluzií je možnost nastavení lamel do libovolné polohy, čímž lze velmi snadno regulovat propustnost světla. Ovládání vertikální žaluzie je pak zajištěno formou kuličkového řetízku pro naklápění lamel a zároveň formou provázku, kterým lze stáhnout lamely ke straně. Jednotlivé lamely jsou nejčastěji uchyceny na horním nosiči z oboustranně lakovaného hliníku. Lamely mohou být z mnoha druhů materiálu, jako je 100% polyester, směs polyesteru s bavlnou, 100% skleněná vlákna či PVC, které jsou navíc velmi vhodné do místností se zvýšenou vlhkostí či prašností. Liší se také jejich šířka.

Vertikální žaluzie a oddělení prostoru

vertikální žaluzie cena

Vertikální žaluzie Climax skvěle poslouží v případě, že chceme opticky rozdělit větší místnost na dvě menší a nechceme hned stavět zeď či sádrokartonovou příčku. Efektní řešení přináší vertikální žaluzie, které daný prostor snadno, rychle a cenově dostupně rozdělí. Vertikální žaluzie nejen opticky rozdělí místnost, ale třeba i zastíní zimní zahradu. Jsou často využívány zejména v kancelářích a na pracovištích. Velmi oblíbené jsou i v našich rodinných domech a bytech, zejména pokud použijeme speciální dekorační materiály. Hodí se pro optické rozdělení větších místností, zastínění velkých ploch, jako jsou zimní zahrady, bazénové haly nebo třeba jídelny.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *