KontaktAkční nabídka

Venkovní žaluzie CLIMAX

venkovní žaluzie slevy

Venkovní žaluzie jsou vynikajícím venkovním doplňkem vašich rodinných domků či bytů. Díky nim si totiž nejen snižujete energetickou náročnost vašeho domova, ale velmi zkomplikujete případný vpád zlodějů do vašeho bydlení.

Kdy si pořídit venkovní žaluzie?

Venkovní žaluzie se doporučují jak do starších objektů, tak i novostaveb a ani tolik nezáleží na jejich velikosti, protože společnost CLIMAX dodává na trh tolik rozličných druhů venkovních žaluzií od renomovaných světových výrobců, že si u nich najde ty pravé i ten nejnáročnější zákazník.

Venkovní žaluzie by si měl pořídit každý, kdo si chce odstínit svůj domov a zároveň i snížit energetickou hodnotu budovy. Díky těmto žaluziím se vám totiž v letních měsících nebude váš interiér zbytečně přehřívat. Tudíž nebude potřeba tolik využívat případnou klimatizaci. Tím pádem bude účet za elektriku nižší.

Na druhou stranu je též nutno říci, že v zimních měsících pomáhají venkovní žaluzie k vyšší odolnosti oken a dveří proti chladu. Fakticky totiž zvyšují jejich izolaci, a tak i v zimních měsících šetří vaše výdaje za vytápění interiéru. A to se již doopravdy vyplatí.

Ochrana proti nevítaným návštěvníkům

Odjíždíte-li na letní či zimní dovolenou a máte instalované venkovní žaluzie, můžete si být jisti, že vám pomohou i proti nevítaným zlodějům. Řekněte si sami, kdo by se chtěl z vysněné dovolené vrátit do “vybíleného” bytu či domu? Všichni děláme vše proto, abychom svůj majetek ochránili a venkovní žaluzie mohou být velmi vítaným pomocníkem.

Jakmile totiž venkovní žaluzie CLIMAX zatáhneme, vytvoří na našich oknech a dveřích jen velmi těžko proniknutelnou stěnu, přes kterou je velmi složité rozbít skleněnou výplň oken a dveří a dostat se tak dovnitř. Ano, v posledních letech je to velmi vyhledávaná ochrana před zloději.

Abychom si to shrnuli…

Venkovní žaluzie nám přinášejí celoroční pohodlí, a to z následujících důvodů:

  • v letním období:
    • Omezují vstup slunečního světla a vytvářejí tak pro nás příjemné prostředí pro dlouhý spánek a ochlazují tak i naše vnitřní prostor. Není tudíž potřeba využívat nadměrnou klimatizaci.
  • v zimním období:
    • Lépe izolují okna a dveře, a tudíž máme nižší nároky na vytápění našich obytných prostor, což je velmi poznat i na naší peněžence.
  • v období dovolené:
    • Jsou velmi vítaným a praktickým pomocníkům proti vniknutí nevítaných hostů. Chrání tedy i nás majetek.

 

Hledáte-li tedy produkt, který nejen ochrání váš majetek, ale zároveň jej bude i chránit před přílišných horkem a přílišnou zimou, tak jste jej právě našli. Jsou to venkovní žaluzie CLIMAX.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *