KontaktAkční nabídka

Venkovní výsuvné markýzy

Technický návrh ZDARMA

Venkovní výsuvné markýzy Climax

markýza climax

Venkovní markýzy patří v současnosti k nejoblíbenějším způsobům zastínění teras nejen rodinných domů, ale také zahrádek, restaurací a kaváren. A není se ani čemu divit, neboť venkovní markýza jako vynikající ochrana před slunečními paprsky má své nesporné výhody.

Nejenže vám venkovní markýza přináší v parných létech příjemný stín, ale zároveň díky výsuvnému volánu dokáže ochránit i před nízkým podvečerním sluncem. Na výběr máte z otevřeného typu provedení nebo si můžete pořídit kryté provedení s designovou kazetou, ve které je látka ukryta a chráněna před nepříznivým počasím.

Nezávazně poptát >

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše venkovní výsuvné markýzy Climax budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše venkovní výsuvné markýzy Climax jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Venkovní výsuvné markýzy Climax jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Venkovní výsuvné markýzy Climax zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější venkovní výsuvné markýzy Climax.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny venkovní výsuvné markýzy Climax. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům venkovní výsuvné markýzy Climax přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Poptávka markýzy

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět