KontaktAkční nabídka

Stejná barva zárubní i vrat jen u Hörmanna

garážová vrata zárubně

Postavili jste si nový domeček? Nebo jste si snad koupili starou chatičku a přestavěli si ji na dům svých snů? Ať už je to jakkoliv, gratulujeme. Ale co dál? No, co by, je potřeba zabezpečit si svůj pozemek a majetek způsobem, který bude zaprvé co nejbezpečnější a za druhé vkusný, aby si vaši sousedé a návštěvy nemysleli, že přijeli do cirkusu nebo na vesnickou pouť.

Především my ženy jsme v tomto ohledu velmi náročné. Můžete do nás hučet horem dolem, že vrata, která jste vy muži pracně a precizně vybrali jsou to nejlepší co je v současné době k sehnání, ale jakmile nám nebudou barevně ladit s plotem či fasádou našeho vysněného domečku, tak od nás dostanete STOP. A nemůžete se divit. Představte si, že si vše krásně vymazlíte do nejmenších detailů a potom prostě před dům dáte zelená vrata s modrými zárubněmi. Bude to vypadat jako “vopičárna”. A to je to nejhorší, co můžete udělat, protože vás budou všichni pomlouvat a vaše žena s tchýní budou nadávat až běda. A neříkejte, že to tak nebude, protože bude. Nemá smysl si lhát do kapsy. A nemá smysl se kvůli tomu ani hádat. Vy jako muži byste stejně prohráli 😊.

A právě proto je jen dobře, že se na evropském trhu konečně objevují společnosti, které dokáží dostát jak nárokům na bezpečnost, tak i strukturu a barevné provedení zárubní a vrat na vaše pozemky. Není jich sice mnoho, ale i tak se objevují. A jedny z nejlepších můžeme najít u našich západních sousedů. Všichni víme, jací Němci jsou, vše musí být tip ťop a přesně podle jejich představ. Dokud tomu tak není, nejsou spokojeni.

Společnost Hörmann začala přemýšlet ne jako obchodník, ale především jako koncový zákazník a jednoho krásného dne si řekla, že tedy vyjde poptávce vstříc a začala konstruovat bezpečnostní vrata a vrátka k rodinným domům s nejvyšším možným důrazem jak na zabezpečení, tak i na vzhled a barevné sladění. Neříkáme, že jsou jejich výrobky nejlevnější, ale říkáme, že jsou jedny z nejlepších na trhu a zároveň jejich cena plně odpovídá provedení a servisu.

Nemusíme však mluvit jen o vstupních vratech na váš pozemek. To samé platí i pro garážová vrata. Nebudeme soudit, zda jsou tato vrata důležitější než vstupní vrata, ale i tak nám je všem již v této chvíli jasné, že pro ně platí ta samá pravidla. A nepřejte si vidět výraz ženského osazenstva vaší rodiny, kdyby jedna či druhá vrata neseděla do celé kompozice vašeho domu. Vy si možná myslíte, že se vás jen snažíme zmanipulovat, abyste šli a pořídili si vrata, která vám zde my nabízíme. Ale přesně tak to není. Ono je to totiž přesně naopak. Pokoušíme se vám ukázat, že v případě, že vyberete jiná barevná spektra zárubní a vrat, potom budou vaše žena s maminkou chodit a nadávat, nadávat, nadávat. Umíte si představit, že byste tohle mohli poslouchat několik let? Vždyť, když si pořizujete nový dům, se vším okolo, chcete mít vše dostatečně kvalitní na to, abyste se o to nemuseli příliš starat a především, aby vás váš majetek přežil a vy jste tak měli co odkázat svým dětem.

Zkuste si s manželkou či přítelkyní sednout a podívat se na nabídku této společnosti. Věříme, že se shodnete. Což pro nás osobně znamená, že vy jako muž budete unešen z bezpečnostních a izolačních prvků a vaše drahá polovička bude více než spokojená s barevnými kompozicemi. Třeba se vám to doopravdy vyplatí. Každopádně přejeme pevné nervy 😊.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *