KontaktAkční nabídka

Skvělá tepelná izolace vrat Hörmann

garážová vrata cenová nabídka

Pustili jsme se s přítelem do stavby našeho vlastního domečku. Říkali jsme si, že už jsme spolu celkem dlouho a ani jednoho nás už nebaví strkat peníze do cizího. Začali jsme tedy koukat po vhodném pozemku a nechali si udělat od architekta návrh našeho vysněného bydlení. Všechno bylo krásné.

Pozemek jsme koupili velmi rychle, hypotéku nám také schválili během několika dnů, a tak jsme se do toho pustili. Architekt nám navrhl stavební firmu, se kterou spolupracoval a během 2 týdnů se začaly kopat základy. Neuběhlo příliš času a domeček nám stál, tedy hrubá stavba, ale i tak se to již tvářilo jako dům. Začali jsme zařizovat okna, vstupní dveře, garážová vrata a další podobné části, bez kterých by náš dům nebyl domem.

Po celou dobu jsme se snažili vybrat ty nejlepší materiály, tak aby byl celý dům perfektně tepelně izolován a my jsme si tak co nejvíce snížili náklady na jeho provoz. U hrubé stavby i fasády se nám to podařilo. Problém začal u oken, vstupních a garážových dveří. Snažili jsme se skloubit dohromady několik, pro nás důležitých aspektů a nebylo tak jednoduché, jak jsme si zpočátku představovali. Když už nám nabídli perfektní tepelnou izolaci, kterou jsme požadovali, tak nebyly dostatečné bezpečnostní prvky a my jsme začali podléhat panice.

Začali jsme být s přítelem dost zoufalí a uvažovali o ustoupení z našich nároků. Ačkoliv se nám to ani jednomu nelíbilo. Potom přišel jeden z našich přátel s nabídkou od německé společnosti Hörmann. V první chvíli nás tedy vyděsila cena. Představovali jsme si sice jinou cenovou relaci, ale čím více jsme si začali zjišťovat, tím jsme začínali být spokojenější. Nejenže nám tato společnost nabídla velmi rychlé dodání a instalaci, ale všechny bezpečnostní prvky a tepelná izolace přesně odpovídaly našim původním parametrům.

Čas se nám krátil a tak jsme byli postaveni před rozhodnutí, zda vše pozdržíme a budeme hledat dále nebo zda se zkusíme spolehnout na tuto společnost, která nám sice nabízí vyšší cenu, ale za to splnění všech našich požadavků. V klidu jsme si sedli a vše ještě jednou pořádně probrali. Vzali jsme nabídku za nabídkou až jsme nakonec po několika hodinách tak jako tak dospěli k rozhodnutí, že to s tou zahraniční společností tedy zkusíme. A šli jsme do toho.

Dnes je to již 3 roky, co společně bydlíme v našem domečku. Nejen, že máme krásný a úsporný dům. Ale máme dům, který je perfektně tepelně izolovaný na všech místech, a to především díky perfektní tepelné izolaci našich krásných bezpečnostních dveří a garážových vrat. Rozhodnutí, které jsme před několika lety udělali se společností Hörmann, jsme nikdy nelitovali. Dokonce ani ta cena v konečném výsledku nebyla tak vysoká, jak jsme si původně mysleli. Takže za nás můžeme tuto společnost jen doporučit.

Víte ono skloubit několik věcí dohromady, tak aby to vyhovovalo všem je velice složité. Skoro by se dalo říct, že se jedná přímo o nadlidský výkon. Ale když se to povede, tak věřte, že výsledek je naprosto dokonalý. Mimochodem náš dům je toho přímým důkazem. A stačilo tak málo. Nemuseli jsme ustupovat z našich požadavků, jen se smířit s tím, že nás naše požadavky budou stát více, než jsme si plánovali. Ale svého rozhodnutí jsme nikdy nezačali litovat. Třeba nebudete ani vy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *