KontaktAkční nabídka

Sítě proti hmyzu do střešních oken

rolety na střešní okna

Sítě proti hmyzu do střešních oken se většinou ovládají manuálně pomocí ovládacího madla, kdy síť vytáhnete nebo stáhnete. Síť může být připevněna k vrchnímu krytu a vedena v bočních lištách umožňujících bezproblémové ovládání. Když sítě proti hmyzu do střešních oken nepoužíváte, velmi pohodlně ji zarolujete do vrchního krytu. Sítě proti hmyzu do střešních oken jsou vyrobeny z transparentní síťoviny vytvořené skleněnými textilními vlákny a boční vodicí lišty s vrchním krytem jsou často z přírodního eloxovaného hliníku. Materiály nejvyšší kvality mohou být používány mnoho let.

I pro alergiky

Velmi obtížný hmyz už to bude mít spočítáno, ve vašich oknech a dveřích s těmito sítěmi nezbude ani skulina, kterou by se protáhl do vašeho domova. Alergiky určitě nadchne nabídka protipylové síťoviny, která jim doma umožní také volně dýchat. V místnosti nelze udržet čerstvý vzduch bez větrání a k tomu potřebujete sítě proti hmyzu do střešních oken. Když běžné sítě do oken nestačí a musíme vyřešit problém kvality vzduchu doma nebo v kanceláři, je třeba zvolit kvalitní sítě, klidně i protipylové. Ochranu před průnikem smogu, pylu a prachu zajistí membrána, která disponuje malými póry, aby pyl, prach a smogové částice spolehlivě zadržela. Sítě proti hmyzu Climax budou zaměřeny přímo u vás a obchodní zástupci společnosti Seidler vám pomohou vybrat ty nejvhodnější sítě proti hmyzu.

Sítě proti hmyzu do střešních oken splňují náročné požadavky

Pod otevřeným střešním oknem se v noci během léta opravdu výborně spí. Jenže to trvá pouze do té doby, než vás začne pronásledovat velmi nepříjemný bzučící hmyz. Nelibého zážitku se můžete hravě zbavit nainstalováním kvalitních roletových sítí určených do střešních oken, které vysoce zpříjemní váš spánek. Sítě do střešních oken se hodí téměř na všechny typy střešních oken. Jde o vysoce komfortní výrobek, který zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu, umožní větrání střešním oknem a oblý tvar malé rolovací schránky i drobné rozměry vodících lišt nenarušují interiér. Uchytit se dá zpravidla na sádrokartonové nebo palubkové ostění daného střešního okna. Zůstane při tom zachována možnost bezproblémového přístupu ke střešnímu oknu. Sítě proti hmyzu do střešních oken splňují nejnáročnější požadavky zákazníků, mají dlouhou životnost a snadno se udržují.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *