KontaktAkční nabídka

Sítě proti hmyzu do oken

Technický návrh ZDARMA

sítě na dveře

Sítě proti hmyzu do oken jsou efektivním řešením ochrany proti hmyzu a jsou zároveň elegantním doplňkem vašeho domu díky jejich modernímu provedení. Sítě proti hmyzu jsou vhodné pro všechny typy dveří. Síť proti hmyzu je dodávaná v černé nebo šedé barvě a dále je v nabídce i tzv. protipylová síť proti hmyzu, která je vhodná do „spacích“ místností pro lidi s alergií na pyl, prach, či včelí bodnutí. Síť proti hmyzu je kotvena pomocí otočných háčků, díky kterým není nutný zásah do rámu okna. Rám sítě proti hmyzu jednoduše sladíte s rámem vašich oken díky široké škále barevného provedení, včetně imitací dřevěných dekorů.

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše sítě proti hmyzu do okna od společnosti Climax budete prostě a jednoduše milovat. Climax je nejspolehlivější český výrobce sítí proti hmyzu do dvěří.

Ideální volba

Sítě proti hmyzu Climax jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Sítě proti hmyzu Climax zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější sítě proti hmyzu Climax.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny sítě proti hmyzu Climax. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům sítě proti hmyzu Climax přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Začněte se účinně bránit proti nepříjemnému bodavému hmyzu, naše sítě proti hmyzu do okna vám zajistí příjemný pobyt u vás doma. Už se nebudete muset v noci budit kvůli dotírajícím komárům. Naše sítě proti hmyzu se hodí do všech typů dveří.

Posuvné sítě proti hmyzu do okna

Poptávka sítě proti hmyzu do okna

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět