KontaktAkční nabídka

Venkovní rolety CLIMAX

Technický návrh ZDARMA

Typy venkovních okenních rolet

Rolety s přiznaným boxem

Rolety s podomítkovým boxem

Nadokenní rolety

Rolety do stavebních překladů

Rolety Climax budou vaše okna milovat, stejně jako vy. Užijte si pohodlí ve svém domově, získejte velice snadným způsobem mnohem klidnější prostředí, ve kterém se budete opravdu cítit opravdu příjemně. Z naší nabídky si vyberete zcela snadno. Za všechny rolety Climax ručíme.

Předokenní rolety

venkovní žaluzie rozměry

Provedení:

Veškeré používané komponenty mají vysoce kvalitní povrchovou úpravu a proto jsou nenáročné na údržbu. Pro výrobky jsou používány výhradně silnostěnné hliníkové pásy, které zaručují vyjímečnou pevnost a stabilitu. Tato pevnostní stabilita je významným faktorem pro ochranu proti vloupání. Povrchová úprava rolet je provedena vysoce kvalitním oděruvzdorným lakem, který ochraňuje roletu před blednutím vlivem slunečních paprsků. Jednotlivé lamely jsou vypěněny kvalitní izolační hmotou. Komponenty pro výrobu jsou odzkoušeny zkušebnou. Roleta se skládá z hliníkového boxu, uvnitř s ocelovou pozinkovanou hřídelí na níž je navíjen roletový pancíř tvořený hliníkovými nebo plastovými lamelami, tento pancíř je na hřídeli upevněn ocelovými pružinami zabraňujícími ručnímu vytažení rolety.

Rolety získávají stále větší oblibu vzhledem k širokému využití. Ochrání Vás před větrem, zimou, deštěm, horkem, vloupáním, světlem, zvědavci. V dnešní době již můžeme tento zastiňovací prvek považovat za standardní výbavu okna. Je pochopitelné, že k tomuto produktu nabízíme velmi široký sortiment příslušenství jako jsou elektro pohony, dálkové ovladače, centrální řízení ústřednou, sluneční čidla atd.

Úspora energie:

V současné době, kdy cena energie stoupá, získávají uzávěry oken a dveřních otvorů stále větší význam. Jednoznačně je zřejmé: za roletami bydlí vždy chytrý člověk. Vždyť investice, kterou dal dnes, se mu zítra vrátí!

venkovni zaluzie slevy

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše venkovní rolety Climax budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše venkovní rolety Climax jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Venkovní rolety Climax jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Venkovní rolety Climax zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější venkovní rolety Climax.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny venkovní rolety Climax. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům venkovní rolety Climax přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Venkovní rolety Climax přináší mnoho výhod. Objevte jejich kouzlo i vy. Venkovní rolety chrání okna před nepříznivými vlivy jako je déšť, větr či kroupy. Stejně tak vám budou dokonale stínit, avšak i při zcela stažených roletách je mezi lamelami dostečný prostor pro průchod vzduchu. Máte-li kolem domu hluk, jsou venkovní rolety Climax výborným pomocníkem při odhlučnění.

Reference námi zrealizovaných montáží

Poptávka předokenních rolet

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět