KontaktAkční nabídka

Pryč s hmyzem s CLIMAXEM

sítě proti hmyzu slevy

Hmyz, ten otravný živočich, který se od jara do podzimu snaží dostat do našich domovů. Ano, má sice své nepostradatelné místo v potravním řetězci, to však ještě přeci neznamená, že si jej musíme přechovávat u sebe doma. Jen ať si hezky zůstane tam kde je. K tomu nám i velmi pohodlně pomohou sítě proti hmyzu CLIMAX.

Sítě proti hmyzu se dají použít kdekoliv

Určitě si vzpomenete na sítě proti hmyzu, které používaly naše babičky. Nejedná se totiž o příliš nový produkt. Sítě proti hmyzu se v různých podobách používají již desítky let. Naše babičky používaly sítě s dřevěným ohraničením, které se jednoduše strčily do otevřeného okna. Nebyly sice příliš kvalitní, ale ochránily interiér alespoň před těmi největšími zástupci hmyzí říše.

Dnes je tento systém mnohem propracovanější a většina výrobců vám zaručuje, že sítě dokáží zabránit až 99 % hmyzu, aby se dostal do vašich pokojů. Dnešní sítě lze jednoduše nainstalovat a již se o ně nemusíte starat. Další nespornou výhodou je i fakt, že se sítě dají zasadit do jakýchkoliv oken i dveří. Není totiž přílišnou potíží nechat si je udělat přímo na míru. A hlavně, nemusíte je stále uklízet jako naše babičky. Prostě se namontují a můžete je mít v okně či dveřích celoročně.

 

Ochrana nejen před hmyzem

V dnešní době se mnoho výrobků vyrábí tak, aby byly víceúčelové. Jinak tomu není ani u sítí proti hmyzu. Nejen že zabraňují invazi hmyzu do vašeho domova, ale zároveň jsou dostatečně odolné proti domácím zvířátkům a neposedným dětem-rozhodně dokáží zabránit tomu, aby vaše nezbedné dítko házelo hračky z okna nebo se příliš nevyklánělo.

Žádné provedení není nemožné

Každý klient je jiný. Každý z nás má jiné potřeby a tužby. A i z toho důvodu jsou sítě proti hmyzu CLIMAX velmi různorodé, a především upravitelné jak na přání zákazníka, tak i přímo na míru. Kdyby tomu tak nebylo, málokterý zákazník by se na společnost CLIMAX obrátil a raději by hledal alternativu u konkurence. Proto se CLIMAX snaží vyhovět každému přání. A nutno uznat, že se jim to více než daří.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *