KontaktAkční nabídka

Protipylová síť do okna

Regulovat množství denního světla, ovlivnit si teplotu v místnosti a zároveň mít při tom stále možnost větrat, to nám umožní žaluzie, rolety a hlavně sítě proti hmyzu. Může to být dokonce i protipylová síť do okna. Pokud si k těmto benefitům můžete volit ze široké nabídky barev sítí i rolet, tvarů lamel a manuální či motorické ovládání, bude se vám vybírat o moc snáz. Tak jak vám venkovní rolety zajistí naprostou tmu, ochrání vás před slunečními paprsky, okna ochrání před prudkým deštěm, kroupami a UV zářením a odradí zloděje, sítě do oken vás ochrání před hmyzem i pylem. Ranní káva na terase bude zase lepší s praktickou markýzou v ochranné kazetě.

Protipylová síť do okna chrání i proti hmyzu

levné sítě proti hmyzu Seidler

Protipylová síť do okna vás bezpečně ochrání také před dotěrným hmyzem. Dá se nainstalovat do oken i dveří a existuje velký výběr z různých typů síťovin. Můžete mít sítě pevné, posuvné i rolovací, nebo třeba plisé sítě. Výhoda pevných sítí spočívá zejména v jejich jednoduché montáži. U vybraných typů pevných sítí, ať už je proti hmyzu nebo je to třeba protipylová síť do okna, není nutné při jejich kotvení přímo zasahovat do okenního rámu. Pevné sítě tvořené rámem se síťovinou, se dají v případě potřeby také snadno demontovat. Síť proti hmyzu a protipylová síť do okna je praktická a funkční vychytávka.

Spolehlivá ochrana proti hmyzu i pylu

Síť proti hmyzu a protipylová síť do okna nepřekáží v pohybu roletám ani žaluziím. Vše je vždy konstruováno tak, aby sítě měly na roletě či žaluzii nezávislý pohyb. Pokud tedy chcete zatáhnout roletu bez sítě, není to žádný problém, naopak lze zatáhnout také pouze síť. V zimním období ušetříte za vytápění je efektivní stínění, které brání i uniku tepla sníží i hluk z ulice. Nákup rolet a sítí proti hmyzu se vždy vyplatí. Kvalitní síť proti hmyzu a zejména protipylová síť do okna je vhodná i pro alergiky. Vhodné protipylové síťoviny se dají pořídit v různých velikostech a dají se využít na okna i dveře. Do oken aut, pracoven i domácností si lze pořídit ochranné protipylové sítě. Takzvané protipylové – anti-pollen sítě svou velikostí pórů zachytí běžná i velmi drobná pylová zrna. Pro osoby alergické na pyl jde tak o výrazného pomocníka a výrazný posun k lepšímu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *