KontaktAkční nabídka

Předokenní venkovní rolety CLIMAX

Technický návrh ZDARMA

Typy předokenních venkovních rolet

Rolety s přiznaným boxem

Rolety s podomítkovým boxem

Nadokenní rolety

Rolety do stavebních překladů

Předokenní rolety Climax budou vaše okna milovat, stejně jako vy. Užijte si pohodlí ve svém domově, získejte velice snadným způsobem mnohem klidnější prostředí, ve kterém se budete cítit opravdu příjemně. Z naší nabídky si vyberete zcela snadno. Za všechny rolety Climax ručíme.

Předokenní venkovní rolety

venkovní žaluzie rozměry

Provedení:

Veškeré používané komponenty mají vysoce kvalitní povrchovou úpravu a proto jsou nenáročné na údržbu. Pro výrobky jsou používány výhradně silnostěnné hliníkové pásy, které zaručují vyjímečnou pevnost a stabilitu. Tato pevnostní stabilita je významným faktorem pro ochranu proti vloupání. Povrchová úprava rolet je provedena vysoce kvalitním oděruvzdorným lakem, který ochraňuje roletu před blednutím vlivem slunečních paprsků. Jednotlivé lamely jsou vypěněny kvalitní izolační hmotou. Komponenty pro výrobu jsou odzkoušeny zkušebnou. Roleta se skládá z hliníkového boxu, uvnitř s ocelovou pozinkovanou hřídelí na níž je navíjen roletový pancíř tvořený hliníkovými nebo plastovými lamelami, tento pancíř je na hřídeli upevněn ocelovými pružinami zabraňujícími ručnímu vytažení rolety.

Rolety získávají stále větší oblibu vzhledem k širokému využití. Ochrání Vás před větrem, zimou, deštěm, horkem, vloupáním, světlem, zvědavci. V dnešní době již můžeme tento zastiňovací prvek považovat za standardní výbavu okna. Je pochopitelné, že k tomuto produktu nabízíme velmi široký sortiment příslušenství jako jsou elektro pohony, dálkové ovladače, centrální řízení ústřednou, sluneční čidla atd.

Úspora energie:

V současné době, kdy cena energie stoupá, získávají uzávěry oken a dveřních otvorů stále větší význam. Jednoznačně je zřejmé, že za roletami bydlí vždy chytrý člověk. Vždyť investice, kterou dal dnes, se mu zítra vrátí!

venkovni zaluzie slevy
Nezávazně poptat >

Proč budete nadšení?

Účinná ochrana před slunečním zářením

Předokenní rolety Climax vás účinně ochrání před slunečním teplem. Ušetříte výdaje za klimatizaci i topení.

Zvuková i tepelná izolace

Předokenní rolety Climax vám pomohou účinně omezit nepříjemný hluk z okolí. Díky zvýšení izolace tak ušetříte i za vytápění.

Prodlužuje životnost okna

Předokenní rolety Climax prodlužují životnost okna, které si díky roletám uchová déle své izolační vlastnosti.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny předokenní rolety Climax. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Zvýšení bezpečnosti

Díky předokenním roletám zvýšíte bezpečnost staveb a nechtění návštěvníci raději navštíví vaše sousedy.

Předokenní venkovní rolety Climax přináší mnoho výhod. Objevte jejich kouzlo i vy. Venkovní rolety chrání okna před nepříznivými vlivy jako je déšť, vítr či kroupy. Stejně tak vám budou dokonale stínit, avšak i při zcela stažených roletách je mezi lamelami dostečný prostor pro průchod vzduchu. Máte-li kolem domu hluk, jsou venkovní rolety Climax výborným pomocníkem při odhlučnění.


Stáhnout prospekt k předokenním venkovním roletám


Orientační cena předokenních venkovních rolet

Konkrétní cenovou nabídku dostanete po nazávazné poptávce. Udělejte si však představu s pomocí reprezentativního příkladu (cena je uvedena bez montáže).

předokenní venkovní rolety Climax
Typ výrobku:M 328
Šířka:150 cm
Výška:200 cm
Provedení:s přiznaným boxem
Ovládání:ruční
Barva lamel:07 stříbrná
Cena (s DPH):26.862 Kč
Nezávazně poptat >

Reference námi zrealizovaných montáží

Poptávka předokenních rolet

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět