KontaktAkční nabídka

Posuvné brány

pohony posuvných bran

Posuvné brány, které jsou kolejnicové, se zasouvají pojezdovými koly po pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. Přitom se posunují těsně podél plotu či zdi na vnitřní straně vaší zahrady či garáže. Rámy jsou často vyrobeny z válcovaných železných profilů, ale jejich výplně mohou být i dřevěné, jeklové nebo plastové. Čeká vás finanční nenáročnost, úspora místa, tichost chodu a snadné ovládání. Posuvné brány, které jsou samonosné bez kolejnic, se otevírají na principu rámu umístěného v pojezdové kleci. Výhodou je jejich tichý a hladký provoz bez nutnosti další instalace pojezdové kolejnice. Posuvné brány samonosné, jsou tak zajímavou a funkční volbou.

Posuvné brány a pohony

posuvné brány

 

Vjezdové posuvné brány od značky Hörmann vám spolehlivě namontuje firma Seidler. Pokud je to vjezdová brána s automatickým otvíráním, nebudete muset za deště a během mrazivé noci opouštět svůj vyhřátý vůz, abyste si otevřeli svou bránu a garáž, neboť vás sama pustí na pozemek. Společnost Seidler vám zaměří, dodá a namontujeme volně nesené posuvné brány či otočné vjezdové brány také s elektrickým pohonem. Pro pohon bran zde používají pouze osvědčené bránové pohony firmy Hörmann, a proto není nutné mít u sebe žádný samostatný ovladač. Objednáte jej společně s bránou či vraty a všechna zařízení ovládáte pohodlně jediným ovladačem.

Posuvné brány a materiály

posuvná brána Hörmann montrovaná firmou Seidler

Posuvné brány se vyrábí za použití komponentů od předních evropských výrobců. Konstrukce posuvné brány je většinou tvořena rámem z ocelových profilů s ochrannou vrstvou žárového zinku proti korozi. Konstrukce může být i v podobě samonosného rámu připraveného pro realizaci výplně stavebníkem či v příčkovém provedení. Realizace bránových pohonů firmou Seidler probíhá i na již namontovaných branách, i když vám byly dodány jinou firmou. Realizace probíhá s poskytnutou podporou stavební připravenosti se zárukou součinnosti prováděných prací svépomocí nebo stavební firmou. Vše tak proběhne podle vašich představ. Uvažujete-li o montáži posuvné brány nebo o doplnění brány stávající o elektrický pohon, dostanete u firmy Seidler optimální řešení se zpracovanou nezávaznou cenovou kalkulací.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *