KontaktAkční nabídka

Pohony pro vjezdové brány

křídlová vrata ceny

Automatické brány vám ušetří hodně námahy a zvýší bezpečí vašeho domu. Pohony pro vjezdové brány jsou velmi důležitá věc. Můžete si díky nim dopřát luxus automatické brány, která vám usnadní parkování a zvýší vaše pohodlí zejména za nepříznivého počasí. Zejména během zimy a deštivého podzimu je otvírání s pohony pro vjezdové brány u rodinného domu nebo na pracovišti velmi příjemnou záležitostí. Často nás totiž nepřízeň počasí u barn bez automatického ovládání vede k situaci, kdy brána už zůstává neustále otevřená, protože se během špatného počasí nikomu nechce vylézat ze svého auta a zavírat ji za sebou. Značka Hörmann vás s výrobky nezklame a společnost Seidler vám pomůže s výběrem, montáží i servisem.

Pohony pro vjezdové brány pro maximální pohodlí

vjezdová brána pohon

Maximální pohodlí, které vám zajistí automatické pohony pro vjezdové brány, kdy stačí pouze zmáčknout jediné tlačítko na ovladači a brána se ihned sama otevře, je naprosto nenahraditelné. Nejvíce tuto velkou pomoc oceníte v období krutých mrazů, kdy povrch silnice zledovatí a hrozí, že uklouznete, nebo se už auto nerozjede. Důmyslná automatika vám přijde vhod i v noci či v dešti. Při výběru vzhledu brány ji slaďte k domu a hlavně plotu. I když u automatických bran sice nebývá tak široký výběr, jako je u garážových dveří, určitě je lze přizpůsobit barvou a designem. Je nutné přizpůsobit pohony pro vjezdové brány ve variantě její hmotnosti a konstrukci. Velkou roli hraje i svažitost pozemku a povětrnostní vlivy.

Přídavné systémy

pohony vjezdových bran Hörmann od firmy Seidler

Máte-li úzké pozemky, kde vám chybí dostatečný volný prostor, můžete použít křídlové konstrukce brány. Jestliže je pozemek v kopci, váš problém vyřeší silnější motory určené pro pohony pro vjezdové brány. Většina moderních firem již dnes dbá na to, aby jejich automatické brány byly bezpečné a snadno ovladatelné. Často bývají za tímto účelem vybaveny přídavnými systémy zajišťujícími ochranu uživatelů. Vysoce praktická je schopnost rozeznávání překážek, kterou ocení zejména rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky. Pohony pro vjezdové brány s přídavným systémem se okamžitě přestanou sami otevírat ve chvíli, kdy dokáže rozeznat ve své dráze nějaký cizí předmět. Pokud třeba ztratíte ovladač, lze je vždy ručně odblokovat, což se vám bude skvěle hodit například během nečekaného výpadku proudu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *