KontaktAkční nabídka

Pohony dvoukřídlých bran

pohony křídlových bran od firmy Seidler

Bránu i garážová vrata můžete otevírat velmi snadno a bez námahy z domu či z auta. Správně zvolené pohony dvoukřídlých bran a garážových vrat vám ušetří mnoho starostí. Usnadněte si každodenní práci. Pokud potřebujete poradit s výběrem, pomůže vám firma Seidler. Její obchodní zástupci vám nabídnou to nejlepší přímo na místě. Dodávaná garážová vrata značky Hörmann jsou vysoce kvalitní. Pohony garážových vrat a dvoukřídlých bran Hörmann vám zajistí patřičný komfort a bezpečí. Nebudete už muset vystupovat z auta ve větru, dešti a mrazu třeba uprostřed noci jen proto, abyste si otevřeli garáž. S těmito pohony dvoukřídlých bran je pohodlně a bezpečně otevřete pomocí ručního vysílače přímo z auta.

Druhy pohonů dvoukřídlých bran

vjezdová brána pohon

Komfortní a rychlý pohon garážových vrat a dvoukřídlých bran SupraMatic je cenově výhodný. Můžete také zvolit pohon ProMatic Akku, ke kterému vůbec nepotřebujete připojení k elektřině. Pohony vrat se ovládají pouze pomocí stisknutí tlačítka. Pak už pohodlně vjedete dovnitř chráněni před nepříznivým počasím. V noci je takováto přímá cesta mnohem snadnější a bezpečnější. Mít bránu, pohon a řídicí jednotku od jednoho výrobce se rozhodně vyplatí. Firma Hörmann totiž dodává velmi ucelený program pohonů a řídících jednotek pro použití v soukromém sektoru i v průmyslu.

Vhodná systémová řešení

ovládání garážových vrat od firmy Seidler

Veškeré důležité komponenty vrat a pohonů, kam patří lamely, zárubně, kování, pohony a řídicí jednotky byly vyvinuty a vyrobeny stejnou firmou, což zaručuje správný chod a vysokou kompatibilitu mezi vraty, pohonem a řídicí jednotkou. Široký program pohonů, řídicích jednotek včetně generátorů impulsů, které jsou optimálně sladěny s programem průmyslových vrat od jedné značky, vytváří systémová řešení, která se opravdu vyplatí. Vjezd do garáže vám mohou usnadnit automatická garážová vrata a pohony dvoukřídlých bran. Dají se otevírat na dálku pomocí stisknutí jednoho tlačítka.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *