KontaktAkční nabídka

Podlahy

Technický návrh ZDARMA

Plovoucí podlahy Quick Step od Seidlera

levná plovoucí podlaha do domu

Pokud se rozhodnete pro výměnu podlahy ve svém bytě, kanceláři nebo prodejně, máme pro vás skvělé plovoucí podlahy značky Quick Step.
Ať už se rozhodnete pro podlahové PVC, plovoucí laminátovou nebo dřevěnou podlahu či zátěžový koberec, jsme připraveni vám nabídnout kvalitní materiál v rozumných cenových relacích.
Samozřejmostí je veškerá podpora vašeho projektu. Nezávazně pro vás zpracujeme cenovou nabídku, poradíme s výběrem dekoru a v případě, že budete spokojeni, rádi vámi vybranou podlahu položíme.

Součástí pokládky je samozřejmě i úprava původních podkladů a provedení nivelační stěrky.

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše plovoucí podlahy Quick Step budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše plovoucí podlahy Quick Step jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Plovoucí podlahy Quick Step jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Plovoucí podlahy Quick Step zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější plovoucí podlahy Quick Step.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny plovoucí podlahy Quick Step. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům plovoucí podlahy Quick Step přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Plovoucí podlaha Quick Step je mimořádně odolná. Zůstane vždy v dokonalém stavu i po letech intenzivního užívání. Laminátová podlaha je oproti dřevěným podlahám levnější. Je rovněž snadno udržovatelná a hygienicky čistá. Krytina plovoucí podlahy Quick Step je ideální pro všechny suché prostory bytu a domu, ale existují také podlahy vhodné i do vlhkých prostorů. Od obytných místností přes ložnice, kuchyně a dětské pokoje až po domácí pracovny či chodby. Plovoucí podlahy Quick Step jsou vhodné i pro instalaci podlahového vytápění. Nedrátkuje se a pouze stírá vlhkým mopem.

Reference námi zrealizovaných montáží

Poptávka podlahy

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět