KontaktAkční nabídka

Naši partneři

Spolupracujeme s renomovanými partnery, kteří dodávají produkty té nejvyšší kvality. Jen tam může být zabezpečena spokojenost zákazníků.

Hörmann

Hörmann patří k top společnostem vyrábějící vrata a dveře. Hörmann je rodinným podnikem, na trhu působící od roku 1935. V ČR působí společnost od roku 1998,  od roku 2003 bylo vystavěno vlastní zastoupení ve formě skladu s přilehlými kancelářskými prostory. S firmou Hörmann spolupracujeme od roku 2005.

Climax

Patří mezi největší výrobce stínící techniky v ČR a zároveň patří mezi přední výrobní evropské firmy ve stínící technice. Nabízí několik typů venkovního a interiérového stínění jako jsou žaluzie, rolety, markýzy, fasádní clony a sítě proti hmyzu. K výrobě používá výhradně kvalitní a osvědčené komponenty, především od evropských dodavatelů. Garantovaná kvalita s prodlouženou zárukou na 4 roky. Krátké dodací lhůty. S firmou Climax spolupracujeme již řadu let.

 DafePlast

Na trhu působí společnost Dafe Plast od roku 1992. Zabývá se výrobou plastových a hliníkových oken, dveří. K výrobě oken používá plastové profily REHAU a kování Roto. Na své výrobky poskytují 5 letou záruku.  S firmou Dafe Plast spolupracujeme již více jak 14 let.

Quick-step