KontaktAkční nabídka

Osvětlovací a bezpečnostní příslušenství

osvětlovací technika H

Možná stejně jako my milujete všechny ty úžasné vychytávky a rádi si šperkujete svůj dům do posledních detailů. Pokud je to detail navíc praktický, jde o bonus na víc. Osvětlovací a bezpečností příslušenství, které nabízí třeba osvětlovací technika umísťované kolem vjezdové brány, kdy pomocí LED pásky k vratům a světelných sloupků důmyslně osvětlíte vrata, je úžasná věc. Nejenže to úžasně vypadá, ale už nikdy více nebudete večer po tmě klopýtat po příjezdové cestě či chodníčku a marně se strefovat klíčem do zámku.

Sady se sloupky Hörmann

osvětlení garážových vrat Hörmann montované firmou Seidler

Sady se sloupky Hörmann vyrobené z eloxovaného hliníku jsou vysoce odolné vůči povětrnostním podmínkám. Nabízí vám hned dvě výhody v jednom. Pomocí variabilních nástavců pro světelné závory a světelné moduly LED, které jsou vyrobeny velmi podobně jako kryty z umělé hmoty v břidlicově šedé barvě, můžete sloupky zcela individuálně osadit. Prostě si s nimi můžete pohrát a jde to docela snadno. Více světla a prostoru ve vjezdu oceníte i při parkování.

Světelné moduly LED

U těchto světelných modulů si můžete vybírat mezi teplým a neutrálním světlem. Každá žena bezpečně pozná rozdíl. Zcela zvláštního optického akcentu pak dosáhnete použitím vámi libovolně volitelné, esteticky tvarované clony z hliníku. Konečný efekt je nadčasový a působí velice efektivně. Osvětlení LED pro vrata vám umožní světelná lišta LED s neutrálním bílým světlem. Tento nástrčný systém lze velmi jednoduše libovolně zkracovat. Pak jej můžete dát k libovolné šířce vrat. Světelnou lištu můžete pak namontovat na překlad nebo na spodní okraj vrat.

osvětlovací příslušenství Hörmann a montované firmou Seidler

Hra se světlem

Hra světla a stínu je famózní věc. Pohrajte si s osvětlením vašich vrat i dveří. Dáte tak vašemu domu zcela jiný rozměr. Úžasně změníte celé kouzlo domu, ale i vaší zahrady. Osvětlovací a bezpečnostní příslušenství rozzáří všechny vaše příjezdové brány, garážová vrata i dveře. Pohodlí, bezpečí a komfort vám zajistí LED osvětlení. Společnost Seidler s.r.o. vám váš dům dokonale zabezpečí i zkrášlí. Zajistí okna, dveře či garážová vrata, kliky, zamykací a ovládací systémy či zmíněné osvětlení, vše od Hörmann. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Obklopte se světelnou krásou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *