KontaktAkční nabídka

Seidler s.r.o.

Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů.

Kdo jsme? Odkud jsme? Proč jsme tady? Co jsme ochotni pro vás udělat? Existuje něco co nedokážeme? Proč bychom vás měli zajímat právě my?

Kdo jsme?

Jsme lidé jako vy. Jsme stejná česká rodina jako vy sami. Jsme vlastenci a naše práce je pro nás zábavou. Začali jsme od nuly, a to již před osmnácti lety. Rosteme, budujeme. A to jen a pouze díky naší těžké dřině a zákazníkům, kteří se k nám pravidelně a rádi vracejí, protože v rámci obchodu se z nás stávají přátelé.

Martin Seidler

Proč by vás měl zajímat právě tento člověk? Protože on je nejen jedním z vás, obyčejný český občan, ale je i tvůrcem celého konceptu. Jen díky němu a jeho odhodlání dnes naše společnost stojí tam kde stojí. Jen díky jeho potenciálu, rozhledu a pracovitosti naše firma funguje a získává nové a nové klienty/přátele.

Martin to na počátku neměl jednoduché. Všichni víme, jak na začátku nového tisíciletí vypadala ekonomická situace. Ale on do toho šel. Prostě se jednoho dne rozhodl a udělal maximum pro to, aby vytvořil společnost, která bude mít šanci nejen fungovat, ale i rozrůstat se. Všechno co dnes o naší společnosti víte nebo se dozvíte stojí pouze na Martinově těžké práci. Avšak, navzdory tomu všemu nezapomněl ani na osobní život. A tak se naše řady mohly rozrůst i o jeho velmi talentovaného syna, který jde v otcových šlépějích.

Odkud jsme?

Naše kořeny najdete v srdci Vysočiny. Zvolili jsme k našemu hlavnímu působišti tuto nádhernou českou pahorkatinu, která v sobě snoubí přírodní krásu s obchodním duchem. To však neznamená, že nedokážeme vyplnit přání a tužby zákazníků, kteří pocházejí z jiného koutu naší země. Naopak. Každá nová výzva je pro nás motivací.

žaluzie prodejna Žďár nad Sázavou

Proč jsme tady?

Jsme tady pro vás. Orientujeme se pouze na zákazníka. Pokud je spokojený zákazník, jsme spokojení i my. Chceme vám pomoci vyplnit si vaše sny. Když ne my, tak kdo jiný? Kolik je dnes společností, které si ze svých klientů chtějí vytvářet přátele na celý život? Samozřejmě, i zisk je pro nás důležitý, bez něho bychom nemohli rozšiřovat náš sortiment, vylepšovat náš koncept a vzdělávat naše kolegy k dokonalosti. Ale k čemu by nám to všechno bylo, kdybychom neměli vás. Naše spokojené zákazníky.

garážová vrata obchod

Co jsme ochotni pro vás udělat?

Všechno. Všechno co je v lidských silách. A někdy ještě i o chlup více. Nejsme sice kouzelníci, ale jsme ochotní, pracovití, snaživí a nápadití. Naším hlavním mottem je: “Každý problém má řešení. A pokud ho nemá, tak ho prostě vytvoříme.”

V rámci našich služeb vám nabídneme 150%. Sami se o tom můžete přesvědčit. U nás doma, tedy na Vysočině, máme ohromný SHOWROOM. Vězte, že vás zde velmi rádi uvidíme a přivítáme. Vše vám ukážeme. Nic před vámi nebudeme tajit. Celý náš kousek světa budete mít jako na dlani. Společně se projdeme a budeme uvažovat o tom, co by pro vás bylo nejlepším řešením. Posedíme, popovídáme si. Poznáme se. Vypijeme si spolu kávu a budeme diskutovat. Budeme společně hledat řešení. Nemusíte v tom být sami. Můžete využít našich profesionálních služeb.

Náš SHOWROOM stojí již dostatečně dlouho na to, aby mohl vyprávět stovky příběhů, životních osudů našich zákazníků i šťastných chvil našich přátel. Zažil toho již dost, ale neustále je naším nejvěrnějším pomocníkem. Protože právě díky SHOWROOMU máme možnost představit se v přátelském a otevřeném prostředí, kde si každý nově příchozí může vychutnat nejen výbornou kávu, ale především luxus, který vychází z jeho přátelského prostoru.

Náš showroom

Existuje něco, co nedokážeme?

Víte, tato otázka nás napadá velmi často, protože se opravdu můžeme pyšnit tím, že si dokážeme poradit s čímkoliv. Budeme však velmi rádi, pokud za námi přijdete a dokážete nám, že existuje něco, co nezvládneme, co nedokážeme, na čem ztroskotáme. Budeme vám za to neskonale vděční neboť nám dáte impuls k tomu, abychom něco zdokonalili, naučili se něco nového a poučili se ze svých vlastních chyb a nedostatků. Proto je pro nás každý nový zákazník životní výzvou.

Proč bychom Vás měli zajímat právě my?

Protože vaše přátelství s námi vydrží na celý život. Pracujeme přátelským a otevřeným přístupem. Nabízíme své hlavy a svá těla všanc, jen abychom vám zajistili kousek toho vlastního štěstí. Pomůžeme, poradíme, navrhneme, zrealizujeme. Nic pro nás není nemožné. Nikoho neodmítáme. Jsme nejen profesionálové, ale jsme i lidé a proto ke všemu přistupujeme s lidským porozuměním, pochopením a úctou k životu druhých.

Nevěříte? Dobře. Věnujte nám tedy to nejcennější co máte. Věnujte nám kousek ze svého času a přijeďte se k nám přesvědčit. Protože jediné, co se nikdy nedá vzít zpátky je čas, který někde nebo s někým strávíte. A proto je pro nás právě váš drahocenný čas tím nejcennějším, co nám můžete poskytnout. Co vy na to? Uvidíme se?

Kdy nás můžete přijít navštívit.

Pondělí08:00 - 12:00 12:30 - 16:30
Úterý08:00 - 12:00 12:30 - 16:30
Středa08:00 - 12:00 12:30 - 16:30
Čtvrtek08:00 - 12:00 12:30 - 16:30
Pátek08:00 - 12:00 12:30 - 16:30
SobotaDle domluvy
NeděleDle domluvy
Seidler vzorkovna

Novinky a aktuality, které si nenechte ujít

Vertilální žaluzie Climax

Vertikální žaluzie praktické i dekorativní

Vertikální žaluzie se stále častěji stávají vysoce dominantním prvkem v našich interiérech a současně dokáží nahradit tradiční bytové…

Celý článek
rolety na střešní okna

Sítě proti hmyzu do střešních oken

Sítě proti hmyzu do střešních oken se většinou ovládají manuálně pomocí ovládacího madla, kdy síť vytáhnete nebo…

Celý článek
pohony posuvných bran

Posuvné brány

Posuvné brány, které jsou kolejnicové, se zasouvají pojezdovými koly po pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. Přitom se…

Celý článek