KontaktAkční nabídka

Markýzy CLIMAX

markyzy Climax akce

Každý člověk má ve svém volném čase rád svůj klid. Je jedno jak trávíme volný čas, ale v případě, že se rozhodneme pro kávu na své zahrádce, balkoně či terase, nepřejeme si, aby nás kdokoliv rušil a už vůbec ne dotěrnými či zkoumavými pohledy. A tohoto klidu můžeme dosáhnout díky markýzám CLIMAX.

Co bychom o markýzách měli vědět…

Markýzy CLIMAX jsou vhodné k instalaci do téměř každého prostoru kde si přejeme odstínění před nežádoucím slunečním svitem či pohledy kolemjdoucích a sousedů. Základními prvky, na které se markýzy CLIMAX instalují jsou:

Balkony

Na balkony lze markýzy instalovat jak na vesnicích, tak i ve městech, abychom na svém balkoně mohli trávit příjemné chvilky, skryti před světem i přílišným sluncem.

Terasy

Terasy můžeme zastínit jak na zahradách, tak i na veřejných místech. Například v restauracích a cukrárnách, abychom hostům poskytli co nejvíce soukromí.

Pergoly

Pergoly lze zastínit jak proti slunci, tak i proti nežádoucím pohledům. U pergol se markýzy velmi rozsáhle využívají i jako odstínění mezi pergolou a přilehlým bazénem. Poskytují totiž pohodlí lidem, kteří jsou v bazénu, tak i těm, kteří odpočívají pod pergolou. Nemusejí se jeden na druhého příliš ohlížet.

Okna (prosklené dveře)

Markýzy lze využívat i jako stínění bytů a domů, a to především tam kde máme například velká francouzská okna a dveře, abychom tak zabránili pronikání přílišného slunečního světla a tepla do obytných prostor.

Rozlišení markýz

V základním rozlišení se pohybuje na 3 druzích markýz, které poskytují maximální využít, stačí si jen vybrat to správné provedení:

  • svislé markýzy
    • Využívají se především pro zastínění budov, pergol, balkonů a jim podobných částí domů a bytů. Jejich vodící lana bývají na kraji a díky tomu se s nimi velmi jednoduše manipuluje. V případě potřeby je stačí buď stáhnout či vytáhnout.
  • výklopné markýzy
    • velmi často objevuje na budovách. Jedná se o vertikální markýzy, u kterých se manipuluje pouze s jejich spodní částí.
  • markýzolety
    • U tohoto typu zůstává svislá část neustále vodorovně s oknem či dveřmi a zbytek se vyklápí.

Pro koho jsou markýzy CLIMAX vhodné?

Markýzy by si měl pořídit každý člověk, který si chce alespoň částečně chránit své soukromí a soukromí své rodiny, aby jí tak poskytl maximální péči. Lze je instalovat na všechny zahradní stavby i budovy. Není žádná budova, kam by se markýza nedala nainstalovat a kde by dobře nesloužila.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *