KontaktAkční nabídka

Komfortní obsluha vrat

ovládání vrat Hormann od firmy Seidler

Pohodlně a bezpečně si vždy otevřete vrata ručním vysílačem přímo z auta. Komfortní a rychlý pohon garážových vrat SupraMatic je cenově výhodný pohon garážových vrat ProMatic nebo pohon garážových vrat ProMatic Akku. Nepotřebujete ani připojení k elektřině. Za větru, deštěm i za tmy je pomocí stisknutí tlačítka přímá cesta o hodně bezpečnější. Vrata, pohony a řídicí jednotky pochází od jednoho výrobce. Firma Hörmann dodává ucelený program také pro použití v průmyslu. Jde o všechny komponenty vrat a pohonů, jako lamely, zárubně, kování, pohony a řídicí jednotky. Společnost Hörmann má širokou nabídku optimálně sladěnou s programem průmyslových vrat Hörmann.

dálkové ovládání garážových vrat od firmy Seidler

Rádiový systém pro pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann BiSecur od společnosti Seidler s.r.o.

Rádiový dvousměrný a mimořádně bezpečný zašifrovaný systém BiSecur představuje techniku budoucnosti, která slouží na komfortní a bezpečnou obsluhu garážových vrat, vjezdových bran a podobných zařízení. Jde o nově vyvinutou, extrémně bezpečnou metodu šifrování, která zajistí, že nikdo nemůže ten váš rádiový kód zkopírovat. Dodá vám ji společnost Seidler s.r.o. Tento systém se bezpečností vyrovná internetovému bankovnictví. S tímto systémem již nemusíte ven do větru a deště, abyste se ujistili, zda jsou vaše vrata zavřená. Pouhým jedním stisknutím tlačítka poznáte podle barvy LED na vašem ovladači HS 5 BS, zda jsou garážová vrata zavřená. Tuto funkce zpětného dotazu na pozici vrat je možné užít pouze u nových pohonů s označením Bisecur.

rádiové ovládání garážových vrat bisecur

Nové ruční vysílače BiSecur ocení i ženy

Milujete krásný design? Takový totiž ocení zejména ženy. Mezinárodní porota Reddot design award vyznamenala tyto systémy za exkluzivní design. Jde o neotřele elegantní provedení v lesklé bílé a černé barvě, ale i v jiných originálních barevných odstínech a zajímavých dekorech, které splní nároky všech uživatelů při sladění ovladače s interiérem svého vozu. Atraktivní vysílače BiSecur jsou precizně tvarované a padnou svým tvarem pevně do ruky. Lze s nimi obsluhovat všechny druhy pohonů garážových vrat a bran Hörmann s rádiovou frekvencí 868 MHz. Jsou také zcela kompatibilní se staršími montážemi pohonů v posledních 10 ti letech. Jde o ucelená systémová řešení, která se vyplatí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *