KontaktAkční nabídka

Kloubové markýzy Climax

Markýzy s kloubovými rameny - druhy

markýzy výprodej

DIMA

Dima je základním typem kloubové markýzy pro široké použití. Tato kloubová markýza najde uplatnění při stínění teras rodinných domů, balkónů nebo výloh obchodů. Kloubová markýzy DIMA je vyhledávaná především zákazníky, kteří chtějí kvalitu za velice přijatelnou cenu. Italské komponenty, ze kterých je Kloubová markýzy DIMA vyrobena, jsou jasnou zárukou dlouhé životnosti a elegance.

DIMA 350

Dima jako základní typ kloubové markýzy nabízí opravdu široké využití. Tato kloubová markýza nachází uplatnění při stínění teras u rodinných domů, vašich balkónů či jednotlivých výloh obchodů. Kloubová markýzy DIMA 350 je žádaná především zákazníky, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu. Italské komponenty, ze kterých je kloubová markýzy DIMA 350 vyrobena, jsou zárukou dlouhé životnosti a elegance.

markyzy vyprodej
markýzy barvy

KLASIK

Kloubová markýza Klasik představuje naprostou špičku v nabídce kloubových markýz. Neskutečně kvalitní a pevné německé komponenty zaručují větší stabilitu a tím i delší životnost celé konstrukce této kloubové markýzy. Velký výsuv i maximální šířka předurčují tuto kloubové markýzy KLASIK ke stínění větších teras rodinných domů, nebo zahradních posezení u restaurací. Široký výběr doplňků uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

PRIMA T

Prima T je základním typem kloubové markýzy pro nejširší použití. Kloubová markýza PRIMA T najde uplatnění při stínění teras rodinných domů, balkónů či výloh obchodů. Kloubová markýza PRIMA T je vyhledávaná především zákazníky, kteří žádají kvalitu za přijatelnou cenu. Německé komponenty, ze kterých je kloubová markýza vyrobena, jsou zárukou dlouhé životnosti a elegance.

markýza ceník

Poptávka kloubové markýzy

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět