KontaktAkční nabídka

Když rolety tak CLIMAX

rolety Climax ceny

Chcete zajistit okna proti zimě? Chcete okna zajistit proti přílišnému slunci? Nebo snad toužíte po soukromí a důkladné ochraně před zloději? Na všechny tyto vaše požadavky máme jednu a tu samou odpověď. Pořiďte si jako doplněk ke svému domu kvalitní rolety CLIMAX. Ty vám totiž zajistí naprosté pohodlí a bezpečnost.

Ochrana před horkem

Všichni určitě známe nepříjemně rozpálené místnosti v parných horkých dnech. Tento stav není příjemný nikomu z nás. Když je příliš horko, v místnostech se nedá ani pořádně dýchat. Jak tomu však zabránit? Otevřeným oknem? To asi ne. Nejlepší ochranou je taková ochrana, která dokáže zabránit jak přehřívání místností, tak i poskytnout příjemný stín.

V parných letních dnech, kdy teploty stoupají přímo do tropických hodnot je nejlepší ochranou stín, ve kterém je horko o něco snesitelnějším. Díky venkovním roletám, které se montují na okna, se vám dostane jak stínu, tak především snížení vnitřní teploty místnosti, neboť sluneční paprsky nedokáží roletami proklouznout.

 

Úspora na energiích

Naopak v chladných až mrazivých měsících jsme nuceni co nejvíce topit. A už je jedno, čím topíme. Důležité je, že vytápění nás stojí naše těžce vydělané peníze. Bez toho to ale nejde. Avšak i přesto všechno existují způsoby, jak na vynaložených energiích maximálně ušetřit. Opět se dostáváme zpět k venkovním roletám CLIMAX, které dokáží velmi efektivně izolovat okna z vnější strany a tím pádem rapidně snížit úniky tepla z místností.

Ochrana proti zlodějům

Již jsme si řekli, že venkovní okenní rolety jsou pro nás vynikajícími služebníky jak proti přílišnému horku, tak proti úniku tepla z našich domovů. Další jejich vynikající vlastností je ochrana proti nevítaným návštěvníkům. Chceme-li odjet na delší dovolenou a nemáme nikoho kdo by nám ohlídal náš majetek, mohou nám venkovní rolety Climax posloužit i jako nástroj proti krádežím.

Rozbít okno v dnešní době není žádná věda. I když se vyrábějí okna z tvrzených skel, která přeci jen nějakou tu ránu zvládnou, žádné sklo není dostatečně odolné. A co si budeme povídat. Dnešní zloději jsou stále vynalézavější. Ochráníme-li však svá okna okenními roletami, nemají se zloději, jak k okenním tabulkám dostat a tím pádem nemají co rozbít. Neříkáme, že jen díky okenním roletám se zloději do vašeho domu nedostanou, ale rozhodně jim jejich přístup velmi ztížíte.

Shrňme si to…

Díky venkovním okenním roletám zabráníme slunci, aby přehřálo naše místnosti. Zároveň díky nim omezíme únik tepla v mrazivých měsících, a ještě k tomu se ochráníme proti nevítaným návštěvníkům. Když to vezmeme kolem a kolem, určitě se shodneme na tom, že venkovní rolety CLIMAX se pro nás stanou nepostradatelným pomocníkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *