KontaktAkční nabídka

Inteligentní ovládání stínění

ovládání stínění Symfa dodané firmou Seidler

Inteligentní ovládání stínění je pohodlné a komfortní. Pro většinu z nás jsou již v dnešní době moderní technologie nezbytnou součástí života. Dokáží nás spojit s lidmi po celém světě, dodávají nám informace a usnadňují nám každodenní život. Můžeme díky nim ve velké míře uspořit čas, peníze i energii. Domácnost si můžete nechat automatizovat dle svých představ. Zkuste se zaměřit na Climax a www.okna-vrata.cz od firmy Seidler.

Inteligentní domácnost

Můžete ovládat pouze určité zóny svého domova pomocí systému Connexoon od Symfy, který umožňuje pomocí chytrého telefonu dálkově ovládat a kontrolovat třeba stínicí techniku, okna, zařízení na balkonu, terase nebo jednotlivé vstupy do domu a jejich okolí. Sofistikovanější řízení domácnosti pomocí bezdrátového systému TaHoma®, do kterého můžete integrovat celou svoji domácnost, vám umožní ovládat ji pomocí graficky zdařilé a jednoduché aplikace v chytrém telefonu, tabletu, počítači nebo Apple hodinkách. TaHoma® je kompatibilní s řadou výrobků předních světových značek. Oba systémy nabízí uživatelsky maximálně vstřícné a jednoduché prostředí, které se naučí ovládat opravdu každý.

Ovládání žaluzií pomocí spínače nebo dálkově od Climaxu

Chytrý systém vám pak umožní 2 způsoby ovládání stínicí techniky. Pomocí běžného vypínače zabudovaného do zdi vedle okna nebo dálkově. To nadchne především milovníky nových technologií, kteří tak mají možnost ovládat své žaluzie přes chytrý telefon, tablet nebo počítač. Přímo od stolu tak snadno zatáhneme nebo vytáhneme své žaluzie v jakékoli místnosti v domě. Automaticky ovládané CLIMAX venkovní žaluzie, rolety nebo markýzy fungují jednoduše a stíní dle potřeby. Podle intenzity slunce se lamely venkovních žaluzií zcela samy naklápí a mění tak svou pozici.

Když si pořídíte rolety

Rolety můžete nechat zatahovat a vytahovat v závislosti na čase nebo na východu či západu slunce. V době bouřky se rolety samy vytáhnout nahoru tak, aby se nepoškodily, což zvládnou i během noci. Pro váš klid a pocit bezpečí před zloději a nezvanými hosty se vám rolety samy zatáhnou. Venkovní žaluzie, rolety i CLIMAX markýzy můžeme pomocí svých telefonů či PC inteligentně ovládat. Vše se dá nastavit v závislosti na větru, dešti, bouřce a slunečním svitu, bez toho aniž byste aktuální počasí museli hlídat.

Typy inteligentního ovládání

ovládání žaluzií Climax od firmy Seidler

Veškerá motorizovaná zařízení v domácnosti můžete ovládat jediným ovladačem. Stisknutím tlačítka se bude vaše domácnost chovat přesně tak, jak chcete. Díky časovači to zvládnete i v době, kdy třeba nejsme doma. Bezdrátový ovládací systém si můžete nainstalovat i sami. Přesto je lepší svěřit počáteční nastavení inteligentní domácnosti odborné firmě, která má odborné znalosti. Pokud instalaci provedete sami, ztrácíte tak možnost získání prodloužené záruky. Inteligentní systém je ale navržen tak, aby si sám uživatel mohl provádět změny. Přidat ovladače, vytvářet skupiny zařízení, scénáře i ukládat oblíbené polohy.

Úspora času, peněz a zajištění bezpečnosti

úspora peněž a času se žaluziemi Climax dodanými firmou Seidler

Jaké jsou přednosti inteligentního ovládání? Automatizace domácnosti je pohodlné a praktické, získáte čas pro rodinu a významný spořič energie a tím i investovaných peněz. Díky větrnému čidlu se v létě, jakmile slunce začne svítit příliš intenzivně, automaticky žaluzie stáhnou a ochrání váš interiér před horkem a silným slunečním zářením. V zimě vám naopak dovolují za slunečného počasí zcela automaticky vytažené rolety váš interiér pohodlně vyhřát. Navíc vám poslouží jako hluková izolace, která vám dopřeje klidný spánek.