KontaktAkční nabídka

Individuální designové kliky

designové kliky Hörmann dodané firmou Seidler

Kreativní ztvárnění dveřních klik vám nabídne společnost Seidler s.r.o., která vám dům dokonale zabezpečí i zkrášlí. Ať už jde o okna, dveře či garážová vrata, zamykací a ovládací systémy, nebo právě kliky Hörmann. Od vize k malosérii je kus cesty, ale ta stojí rozhodně za to. Podle vlastních architektonických představ se zde vytváří individuální designové kliky, které rozhodně nemá každý. Designové kliky Hörmann vás nadchnou. Dveře totiž dělá klika. Ve spolupráci s firmou Hörmann si vyvinete individuálně ztvárněné kliky pro váš speciální stavební projekt.

Od náčrtu ke klice

individuální designové kliky Hörmann montované firmou Seidler

Od vize k výsledné klice pro architektonické studio Architekten Wannenmacher + Möller GmbH se ujde kus cesty. Náčrt vize kliky pak provází konzultace o individuální realizaci a vytvoří se 3D CAD výkres. Pak se provede kontrola a převod CAD dat. Pro nadšence je zde další krok, kdy proběhne tisk prototypu kliky na 3D tiskárně. Podle toho se pak určí provedení a materiál než se přistoupí k samotné výrobě originální kliky. Pořiďte si detail, který vás pak bude denně vítat pokaždé, když budete otvírat vaše dveře. Pro všechny milovníky krásných interiérů i exteriérů, architektonických prvků a vychytávek, se tyto designové luxusní kliky náramně hodí.

Exkluzivní provedení

interiérové dveře Hörmann montované firmou Seidler

Vyrobit se dá protipožární klika pro protipožární a kouřotěsné dveře i Paniková klika podle EN 179 pro protipožární a kouřotěsné dveře s trubkovým rámem. Standardní klika pro interiérové dveře je samozřejmostí. Exkluzivní povrchy vás obrovsky nadchnou. Ušlechtilá ocel může být matná i kartáčovaná, nebo bez povrchové úpravy či leštěná. Zvolit můžete i elegantní vysoce elegantní mosaz bez povrchové úpravy nebo v leštěné úpravě. Tyto kliky vybaví i multifunkční dveře, nebo opravdu bytelné dveře z ušlechtilé oceli. Designové kliky u společnosti Seidler s.r.o. nadchnou muže i ženy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *