KontaktAkční nabídka

Výklopná garážová vrata Hörmann

Technický návrh ZDARMA

Výklopná garážová vrata Hörmann dle vašeho přání

výklopná vrata akce

Výklopná garážová vrata Hörmann fungují na principu, kdy se při otevření výklopná vrata nejdříve vyklopí ven a až poté se uloží pod strop vaší garáže. Námi nabízená výklopná vrata Hörmann nabízejí vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Můžete si tak být jisti, že za své peníze získáte opravdu kvalitní výklopná vrata.

Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení, která naše výklopná garážová vrata mají, jsou ochranné krytky nad rameny pák, které zakrývají nebezpečný prostor a zabraňují tak sevření prstů. Nemusíte se tak obávat nepříjemných zranění, která byste si mohli způsobit. Výklopná garážová vrata Hörmann si můžete vybrat z mnoha motivů a barevných provedení.

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše výklopná garážová vrata Hörmann budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše výklopná garážová vrata jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Výklopná garážová vrata Hörmann jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Výklopná garážová vrata Hörmann zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější výklopná garážová vrata.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny výklopná garážová vrata Hörmann. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům výklopná garážová vrata Hörmann přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Záruky a garance

0let
záruka na vrata
0let
záruka na pohon
0týdny
a máte nová vrata

Poptávka výklopná garážová vrata

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazně poptat >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět