KontaktAkční nabídka

Rolovací garážová vrata Hörmann nejvyšší kvality

Technický návrh ZDARMA

Rolovací garážová vrata Hörmann

rolovací garážová vrata ceník

Rolovací vrata nabízejí kompletní systém

Garážová rolovací vrata RollMatic od firmy Hörmann vám umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního hliníku a rolovací vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.

Pohon je upevněn mimo konzoli a je proto snadno udržovatelný. Rozběhy i zastavení mají rolovací vrata RollMatic mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže je integrováno již v ovládací skříni. Všechna garážová vrata si u nás bez obav vyberte.

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše rolovací garážová vrata Hörmann budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše rolovací garážová vrata jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Rolovací garážová vrata Hörmann jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Rolovací garážová vrata Hörmann zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější rolovací garážová vrata.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny rolovací garážová vrata Hörmann. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům rolovací garážová vrata Hörmann přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Reference námi zrealizovaných montáží

Záruky a garance

0let
záruka na vrata
0let
záruka na pohon
0týdny
a máte nová vrata

Poptávka rolovací garážová vrata

Objednávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazně poptát >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět