KontaktAkční nabídka

Elektronické dveřní kukátko

elektronické dveřní kukátko Hörmann dodané firmou Seidler

Už jste objevili kouzlo čarovného kukátka? Pro své bezpečí udělejte prostě maximum. Elektronické dveřní kukátko vám totiž zajistí monitorování prostoru před vchodovými dveřmi širokoúhlou kamerou. Je zcela ideální pro malé děti nebo osoby na invalidním vozíku, pro starší občany a všechny, kteří chtějí být v bezpečí a dopřát si komfort. Pro jeho správnou funkci je důležitá i jeho precizní montáž. Společnost Seidler s.r.o. vám jej namontuje klidně i včetně dveří, nebo dodatečně. Namontuje jej rychle, kvalitně, efektivně a spolehlivě. Nechte se hýčkat a zabezpečte si svůj dům.

Zabezpečení zranitelných míst domu

Domov vám spolehlivě ochrání před všemi narušiteli moderní mechanické a elektronické systémy. Ideální je jejich vzájemná kombinace, kam patří třeba předokenní rolety s inteligentním systémem, které nabízejí i režim dovolené, kdy se během něj rolety občas pohybují a vypadá to, že je dům obydlený. Další nutností jsou zabezpečené vchodové dveře. Ty jsou důležité i pro pojišťovny. Často se podceňuje zajištění oken, balkónových dveří, sklepních dveří a garážových vrat.

zabezpečení dveří Hörmann montované firmou Seidler

Zabezpečte i dveře

K orientaci při zabezpečení vchodových dveří vám poslouží stupně bezpečnostních tříd RC, které vyjadřují, co vše musí dveřní bezpečnostní prvky vydržet při úsilí zloděje dostat se dovnitř hrubou silou nebo rafinovanými způsoby. Nejvhodnější jsou třídy 3 a 4, které jsou doplněny bezpečnostními zámky, zárubněmi a zámkovou vložkou s vyšší bezpečnostní třídou, než mají dveře. Zámek i vložka by měly mít minimálně 3. bezpečnostní třídu. Velkou výhodou bezpečnostních vložek je nemožnost je zkopírovat. Zvolit můžete i chytrý zámek na dálkové ovládání či ovládání pomocí telefonu nebo čtečkou otisku prstů.

Chytré kukátko a zabezpečená okna

elektronické kukátko Hörmann dodané firmou Seidler

Přidáte-li na dveře chytré kukátko, uvidíme pak na jeho digitální obrazovce, kdo stojí za vašimi dveřmi a kdo se v okolí domu pohybuje v době, kdy jsme zrovna pryč. Záznamové snímky pak zachytí každou nějak podezřelou aktivitu. Před okna a další zasklené plochy instalujte venkovní uzamykatelné žaluzie či rolety. Sklo okna může být obohaceno čirou PVB fólií, vloženou mezi vrstvy skla. Fólie je mimořádně pevná a přilnavá. Po rozbití skla se úlomky nerozletí kolem, ale zůstanou pěkně připevněny na fólii. Větší počet PVB fólií pak vloupání zlodějům značně znesnadňuje. Využití tvrzeného skla, které je 4x pevnější než běžné sklo stejné tloušťky funguje i proti zatížení větrem a proti tepelné námaze. Otevření okna znesnadní i zamykatelná klička s klíčem nebo s knoflíkem, který při otočení kování vždy musíme zmáčknout.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *