KontaktAkční nabídka

Dvoukřídlá brána

dvoukřídlá brána Hörmann montovaná firmou Seidler

Zahradní dvoukřídlá brána je důležitá součást zahrady. Dvoukřídlá brána se ovšem hodí i na další spoustu míst. Výběr zahradní bány a branky musí korespondovat s charakterem zahrady, oplocením i celkovým vzhledem domu. Z estetického hlediska lze volit z široké nabídky tradičních branek, bran nebo vysoce moderních kompaktních malých vrat. Dvoukřídlá brána má své neopomenutelní kouzlo. Může se otevírat mechanicky, tedy ručně, anebo automaticky. Dvoukřídlá brána se dá také rovnou s automatickým ovládáním pořídit, anebo si můžete nechat toto ovládání dodatečně objednat a namontovat. Pohon automatického otevírání zahradní brány je pak umístěný ve sloupku vedle brány, nebo může jít o venkovní pohony namontované vně těchto sloupků.

Princip otevírání a dvoukřídlá brána či garážová vrata

pohony posuvných bran

Brána může být posuvná, samonosná nebo kolejnicová a otočná, neboli křídlová. Je to klasická jednokřídlá či dvoukřídlá brána. Posuvná brána vám výrazně šetří místo, je to jako u posuvných dveří vestavěné skříně. Hodí se do širokého vjezdu nebo ve svahu. Tady jde prostě o styl. Mnoho z nás stále nedá dopustit na kouzlo a výhody, jaké má dvoukřídlá brána či garážová vrata. Určitě nejde jen o pár kovových svařených či spojených dřevěných desek dohromady. Současná nabídka dvoukřídlých variant je mnohem širší, modernější a vzhledově estetičtější. K výrobě se používají vysoce kvalitní materiály s garancí dlouhé životnosti, bezpečnosti a tepelné izolace. Jsou vyrobeny na míru podle přání, potřebné velikosti a vzhledu. Dvoukřídlá brána či vrata se často ovládají manuálně, ale i tak vám nabízí maximální komfort. Můžete si zvolit, zda se má otevírat ven či dovnitř, zejména vzhledem k prostoru.

Křídlové brány Hörmann

křídlová vjezdová brána Seidler

Jednokřídlá či dvoukřídlá brána od společnosti Hörmann se většinou otevírá směrem na váš pozemek, ale lze to i ven. Křídlové brány Hörmann se dají otevírat manuálně, kdy musíte vystoupit z auta a bránu si otevřít, nebo automaticky díky dodávaných pohonů přímo k bráně. Dvoukřídlá brána je ideální volba. Zaručuje maximální komfort a především bezpečnost. Ušetříte také svůj čas, neboť společnost Seidler s.r.o. vaše prostory zaměří přímo u vás. Obchodní zástupci vám také pomohou vybrat nejvhodnější typ křídlové brány vhodný právě pro vás a společně s vámi zjistí, zda se pro vás dvoukřídlá brána opravdu hodí a co by měla splňovat tak, aby vám co nejlépe sloužila. Od firmy Seidler dostanete i záruční a pozáruční servis na všechny pořízené křídlové brány.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *