KontaktAkční nabídka

Dvoukřídlá brána

dvoukřídlá brána Hörmann montovaná firmou Seidler

Zahradní dvoukřídlá brána je důležitá součást zahrady. Hodí se ovšem i na další spoustu míst. Výběr zahradní bány a branky musí korespondovat s charakterem zahrady, oplocením i celkovým vzhledem domu. Z estetického hlediska lze volit z široké nabídky tradičních branek, bran nebo vysoce moderních kompaktních malých vrat. Dvoukřídlá brána má své neopomenutelní kouzlo. Může se otevírat mechanicky, tedy ručně, anebo automaticky. Brána se dá také rovnou s automatickým ovládáním pořídit, anebo si můžete nechat toto ovládání dodatečně objednat a namontovat. Pohon automatického otevírání zahradní brány je pak umístěný ve sloupku vedle brány, nebo může jít o venkovní pohony namontované vně těchto sloupků.

Princip otevírání a dvoukřídlá brána či garážová vrata

pohony posuvných bran

Brána může být posuvná, samonosná nebo kolejnicová a otočná, neboli křídlová. Je to klasická jednokřídlá či dvoukřídlá brána. Posuvná brána vám výrazně šetří místo, je to jako u posuvných dveří vestavěné skříně. Hodí se do širokého vjezdu nebo ve svahu. Tady jde prostě o styl. Mnoho z nás stále nedá dopustit na kouzlo a výhody, jaké má dvoukřídlá brána či garážová vrata. Určitě nejde jen o pár kovových svařených či spojených dřevěných desek dohromady. Současná nabídka dvoukřídlých variant je mnohem širší, modernější a vzhledově estetičtější. K výrobě se používají vysoce kvalitní materiály s garancí dlouhé životnosti, bezpečnosti a tepelné izolace. Jsou vyrobeny na míru podle přání, potřebné velikosti a vzhledu. Dvoukřídlá brána či vrata se často ovládají manuálně, ale i tak vám nabízí maximální komfort. Můžete si zvolit, zda se má otevírat ven či dovnitř, zejména vzhledem k prostoru.

Křídlové brány Hörmann

křídlová vjezdová brána Seidler

Jednokřídlá či dvoukřídlá brána od společnosti Hörmann se většinou otevírá směrem na váš pozemek, ale lze to i ven. Křídlové brány Hörmann se dají otevírat manuálně, kdy musíte vystoupit z auta a bránu si otevřít, nebo automaticky díky dodávaných pohonů přímo k bráně. Dvoukřídlá brána je ideální volba. Zaručuje maximální komfort a především bezpečnost. Ušetříte také svůj čas, neboť společnost Seidler s.r.o. vaše prostory zaměří přímo u vás. Obchodní zástupci vám také pomohou vybrat nejvhodnější typ křídlové brány vhodný právě pro vás a společně s vámi zjistí, zda se pro vás dvoukřídlá brána opravdu hodí a co by měla splňovat tak, aby vám co nejlépe sloužila. Od firmy Seidler dostanete i záruční a pozáruční servis na všechny pořízené křídlové brány.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *