KontaktAkční nabídka

Cesta k ocenění prodejce roku vede skrze spokojenost zákazníka

Seidler nejlepsi prodejce oken Dafeplast v ČR

Malé firmy a živnostníci v poslední době moc podporováni nejsou. Proto je vždy příjemné narazit na klasickou českou firmu, která to nevzdala a od nuly vybudovala svůj prosperující podnik. Společnost Seidler s.r.o., která si zakládá na prvotřídně a poctivě odvedené práci, která hrdě potvrzuje pravdivost českých přísloví, kdy řemeslo má zlaté dno anebo to o zlatých českých ručičkách. Český podnik, který se dokáže stát i nejlepším prodejcem roku a odnést si ocenění od svého výrobce a dodavatele, od firmy DafePlast s.r.o.

Dlouholetá poctivá práce tvoří tradici

Společnost Seidler s.r.o. vznikla již před osmnácti lety. Díky letité poctivé práci ji vidíte neustále růst. Váží si svých zákazníků, kteří se pravidelně rádi vracejí a v rámci obchodu si s nimi vytváří přátelská pouta. V srdci Vysočiny se tedy snoubí přírodní krása s poctivou prací a s obchodním duchem. Společnost je připravena splnit přání a tužby zákazníků z různých koutů naší země. Každá nová výzva je zároveň novou motivací.

 

Společnost Seidler s.r.o. je tu pro vás

Seidler vzorkovna

Ve společnosti převládá orientace na spokojeného zákazníka. Cílem společnosti je vytvářet ze svých klientů přátele na celý život. Zisk je pak důležitým bonusem pro rozšíření sortimentu, vylepšení konceptu a vzdělávání pracovníků. Zde dostanete všechno, co je v lidských silách a možná ještě o něco více. Zde najdete lidi ochotné, pracovité, snaživé a nápadité. Každý problém má řešení. A pokud ho nemá, tak ho prostě ve společnosti pro vás vytvoří.

 

Seidler s.r.o. – nejlepší prodejce roku 2016

Skrze pokoru a pilnou práci získala společnost Seidler s.r.o. titul nejlepšího prodejce roku 2016 od firmy DafePlast s.r.o. Tato společnost je výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních výrobků. Pokud k nim dodáte perfektně odvedenou práci firmy Seidler s.r.o., budete spokojeni. Ať už jde o garážová vrata, brány, žaluzie nebo právě okna, vždy jsou tak precizně vytvořená, že je radost je montovat i používat. Například okna PROGRESS se svou novou progresivní technologií přináší dosud nevídané rozměrové možnosti plastových izolačních oken a balkonových dveří. Překvapí vás také svojí neprůzvučností, která je docílena absencí ocelové výztuhy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *