KontaktAkční nabídka

Brána BiSecur s aplikací pro chytrý telefon

brána Bisecur Hörmann s mobilní aplikací od společnosti Seidler

Máte-li rádi komfort a pohodlí, tahle novinka se vám bude líbit. Slouží pro obsluhu pohonů, domovních dveří a dalších zařízení. Pracuje chytře a hlavně globálně. BiSecur Gateway slouží k centrálnímu ovládání pohonů a přijímačů Hörmann. Společnost Seidler s.r.o. vám pohony garážových vrat Hörmann namontuje rychle, efektivně a spolehlivě. Pomocí brány BiSecur můžete pohodlně ovládat pohony garážových vrat i vjezdových bran, domovní dveře a další elektrická zařízení opatřená přijímači Hörmann. Mohou to být třeba světla či lampy, které snadno ovládáte chytrým telefonem nebo tabletem. Aplikace vám zobrazí i polohu pohonů vašich garážových vrat a vjezdových bran i stav uzamknutí domovních dveří.

Intuitivní ovládání

mobilní aplikace BiSecur dodaná firmou Seidler

Z pohodlí vašeho domova pomocí aplikace BiSecur se ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu s intuitivním ovládáním dá ovládat i kontrolovat aktuální stav vrat, bran i dveří z kteréhokoli místa v rámci vaší domácí sítě, kde jednoduše navážete spojení přes WLAN. Odkudkoli na světě přes internet můžete využívat tohoto komfortu i na cestách. Po registraci vaší brány a telefonu na internetové stránce www.bisecur-home.com je povolen váš osobní přístup. Jednorázové přihlášení přes certifikovanou internetovou stránku Hörmann zaručuje maximální bezpečnost dat. Skrz aplikaci BiSecur pak lze všechny funkce obsluhovat přes internetové připojení chytrého telefonu nebo tabletu.

Snadná instalace a rychlá konfigurace

Brána BiSecur montována firmou Seidler

Brána BiSecur se snadno připojí síťovým datovým kabelem nebo prostřednictvím WLAN k routeru. Program vás krok za krokem provede iniciací všech pohonů a připojených zařízení. Aplikace BiSecur povoluje obsluhovat všechny funkce místo na dálkovém ovladači, na telefonu. Bezplatné stažení je možné v App Store nebo na Google play. Srozumitelné symboly jednoduše ukazují, zda jsou vaše vrata zavřená či otevřená, popřípadě zda jsou domovní dveře zamknuty nebo odemknuty. Centrální řídící jednotka pro pohony a přijímače umožňuje obsluhu až 10 uživatelům a každý z nich může provádět až 16 funkcí.

Vytváření „scénářů“

ovládání na dálku BiSecur Hörmann dodané firmou Seidler

Zkombinovat lze několik jednotlivých funkcí do jednoho scénáře. Jedním stisknutím tlačítka současně otevřete či zavřete garážová vrata i vjezdovou bránu. Ovládat můžete domovní dveře současně s venkovním osvětlením, nebo třeba nastavit větrací polohu u dvou garáží s pohonem SupraMatic. Jednoduchou správou uživatelů můžete určit správce a přiradit jim příslušná zařízení, která mohou obsluhovat. Máte pod plnou kontrolou, že vám soused během vaší dovolené sice může otevřít vjezdovou bránu, ale domovní dveře už neotevře. Systém brány BiSecur představují dokonalou souhru domácích sítí. Se společnost Seidler s.r.o. máte komfort na dosah ruky.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *