KontaktAkční nabídka

Boční sekční garážová vrata Hörmann nejvyšší kvality

Technický návrh ZDARMA

Boční sekční garážová vrata Hörmann

boční sekční vrata ceny

Boční sekční vrata vám přinesou mnoho výhod:

1. Mnoho místa pod stropem garáže
Díky bočnímu otvírání vrat zůstává strop garáže neomezeně využitelný. Můžete zde uložit například surfovací prkna nebo kanoe. Díky své konstrukci jsou boční sekční vrata použitelná i u obtížných montážních situací, jako jsou různé sklony střechy.

2. Rychlejší přístup do garáže
U nových bočních garážových vrat je takzvaná funkce integrovaných dveří standardní. To znamená, že bez ohledu nato, ovládáte-li vrata ručně, nebo jsou komfortně vybavena pohonem, můžete vrata jen kousek odsunout, abyste se do garáže dostali rychleji. To je praktické a snižuje to dobu čekání, když si chcete z garáže vyzvednout např. jízdní kolo.

Proč budete nadšení?

Zamilujete se

Naše boční sekční garážová vrata Hörmann budete prostě a jednoduše milovat. Rozhodně už tak nemusíte hledat nikde jinde, naše boční sekční garážová vrata jsou prostě nejlepší.

Ideální volba

Boční sekční garážová vrata Hörmann jsou zcela nepochybně tou nejlepší volbou pro váš dům, neboť zaručují maximální komfort i bezpečnost, o kterou nám jde především.

Ušetříme čas

Boční sekční garážová vrata Hörmann zaměříme přímo u vás. Naši obchodní zástupci přijedou přímo za vámi a pomohou vybrat nejvhodnější boční sekční garážová vrata.

Záruka

Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny boční sekční garážová vrata Hörmann. Potřebujete-li tedy jakoukoliv pomoc, jsme tu přímo pro vás.

Přímo na klíč

Vytvoříme přímo pro váš dům boční sekční garážová vrata Hörmann přímo na klíč. Stačí nám sdělit všechny požadavky a vše ostatní už nechejte bez obav na nás.

Záruky a garance

0let
záruka na vrata
0let
záruka na pohon
0týdny
a máte nová vrata

Poptávka boční sekční garážová vrata

Poptávka on‑line

 • 1
  Poptejte na: poptavka@okna-vrata.cz
 • 2
  Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění vašich potřeb.
 • 3
  Připravíme vám nabídku dle vašich požadavků.
 • 4
  Budeme vám k dispozici pro jakékoli upřesnění nabídky.
Nezávazná poptávka >

Po telefonu

566 630 512

Neváhejte nám zavolat nebo nám nechte kontakt, rádi vám pomůžeme.

Zanechte nám číslo, zavoláme vám zpět