KontaktAkční nabídka

Bezdrátové zamykání dveří SmartKey

bezdrátové zamykání dveří Hörmann dodané od společnosti Seidler

Už jste slyšeli o této novince? Bezdrátové zamykání dveří SmartKey je určené pro domovní a vchodové dveře a nadchne všechny obyčejné smrtelníky i majitele firem. Nabízí totiž vysoký komfort obsluhy. Odemykání a zamykání dveří pomocí dálkového ovladače, vnitřního spínače nebo aplikace BiSecur ovládané přes mobil uspokojí i náročné uživatele. Aplikace se dá totiž ovládat chytrým telefonem nebo tabletem a ovladač pak ani nepotřebujete. Společnost Seidler s.r.o. vám dveře i zamykací a ovládací systémy Hörmann namontuje rychle, efektivně a spolehlivě.

komfortní zamykání Hörmann a montované firmou Seidler

Komfortní zamykání

Komfortní zamykání probíhá automaticky po 30, 60, 120 sekundách nebo se zpožděním 10, 20 nebo 30 sekund po stisknutí tlačítka. Můžete si tedy pohrát a nastavit způsob, který vám nejvíce vyhovuje. Plně automatické naprogramování pohonu je flexibilně nastavitelné, jak točivý moment, tak i rychlost. Akustické či optické zpětné hlášení koncových poloh je dalším bonusem. Montáž se provádí na vnitřní straně dveří pro cylindrické vložky s funkcí nouzového odemykání, takže lze dveře kdykoliv odemknout zvenčí i klíčem. Pohon se montuje na zasunutý klíč. Montáž je jednoduchá a flexibilní formou upnutí, přilepení nebo zašroubování. Vychytávka jako inteligentní řízení motoru, bateriové napájení či dotazování na stav uzamčení, vás dokonale nadchne.

bezdrátové zamykání dveří SmartKey od firmy Hörmann a montované firmou Seidler

Láká vás dálkové ovládání skrze telefon?

Z pohodlí vašeho domova nebo i na cestách můžete pomocí aplikace BiSecur se ve vašem chytrém telefonu či tabletu s intuitivním ovládáním ovládat i kontrolovat aktuální stav vrat, bran i dveří z kteréhokoli místa v rámci vaší domácí sítě pomocí spojení přes WLAN. Odkudkoli se přes internet po registraci brány a telefonu na internetové stránce www.bisecur-home.com zaregistrujete a povolíte osobní přístup. Jednorázové přihlášení přes certifikovanou internetovou stránku Hörmann zaručí maximální bezpečnost dat. Pomocí aplikace BiSecur pak všechny funkce obsluhujete přes internetové připojení chytrého telefonu nebo tabletu a snadno zjistíte, zda jsou vaše dveře opravdu zamčené.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *